Görünüm:
180,00 TL
149,00 TL
%17 indirimli
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Kombin: Aişe Tesettür Farkı İle Sizlerle

Aişe Tesettür , Tesettür kombin çeşitleri kış mevsiminin gelmesi ile birlikte hem model hem tarz hem de şıklık açısından değişiklik göstermiştir. 2018 kış kreasyonunda tesettür modelleri arasında genellikle işleme, dantel ve kürk detayları ön plana çıkmaktadır. Özellikle geçen senelere nazaran bu yıl kış kreasyonunda oldukça farklı renkler hakimiyetini sürdürmektedir. Ferace, tunik, dış giyim ve şal modellerinin tümünde farklı renk kombinasyonu kendisini göstermektedir. Bu açıdan kombin modelleri de genel olarak en az 2 parçadan oluşmakta ve renk detayını gözler önüne sermektedir.

2018 kış kreasyonunda ve tesettür giyim modellerinde bu yıl hardal rengi ve açık pembe tonları oldukça sık tercih edilmektedir. Şal ya da bone kullanarak üçlü tesettür mayo şeklinde de kullanabileceğiniz tesettür giyim çeşitlerinin tümüne firmamızın müşteri odaklı prensipleri ve dijital ortamdan sağladığı alışveriş kolaylığı sayesinde rahatlıkla erişebilirsiniz.

Genç Tesettür Kombinleri

Genç tesettür giyim modellerinde üreticiler daha çok renk olgusunu ve spor modelleri ön plana çıkarmaktadır. Her ne kadar 2018 yılı kreasyonlarında farklı renkler bir arada kullanılsa da gençler için tesettür giyim modelleri hem renk olarak hem de desen olarak daha canlı üretilmektedir.

Dijital ortamda hizmet veren ve her yaş grubuna hitap eden tesettür giyim modellerini müşteriler ile buluşturan firmamız gençlerin tercih edebileceği pek çok genç tesettür kombin çeşidine de kategorileri arasında yer vermiştir. Özellikle, spor tarz ve rahat giyimden hoşlanan kişiler gençlere yönelik salaş tarzda üretilmiş tesettür giyim parçalarını tercih etmektedir. Firmamızda hem spor tesettür modellerine hem de salaş ve yılın trend parçalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tesettür Kombinleri Günlük

Kış aylarının gelmesiyle beraber daha çok uzun hırka ve tunik modelleri tesettür giyimde tercih edilmektedir. Günlük tarz için oldukça ideal olan bu parçalar kış mevsiminin soğuk koşullarına karşı kumaş türlerinde değişiklik göstermektedir. Özellikle 2018 kış tesettür giyim modelleri genellikle renkli ve dış giyim açısından oldukça ideal durumdadır. Kışlık tesettür kombin modellerinde kumaş yapısından yapılan değişiklik tüm kombinlerin günlük olarak kış mevsiminde giyilebilmesine de olanak tanımaktadır.

Günlük tarz olarak üretilen tesettür giyim modelleri genellikle daha sade modellerden oluşmaktadır. Desen yönünden sadeliğini koruyan günlük tesettür modelleri renk olarak dikkat çekici özellik göstermektedir. Her tarza ve zevke hitap eden modellerde hem günlük tarzı koruyabilir hem de günlük kıyafetler içerisinde şıklığınızı koruyabilirsiniz. Firmamız aracılığı ile fazla zaman ve para harcamadan uygun fiyatlı olarak günlük tesettür kıyafetlerinizi seçebilir, renk ve desen konusunda çeşitlilik gösteren modelleri giyim tarzınıza göre belirleyebilirsiniz.

Modern Tesettür Kombinleri

Modern tarza hitap eden tesettür modellerinde kumaş detayları ve işlemeler daha çok kendisini göstermektedir. Özellikle, modanın etkisiyle beraber modern tarza hitap eden tesettür giyimde kaftan tarzı feraceler ve dış giyim çeşitleri yılın gözde parçaları haline gelmiştir. Modern tarzı taşımak isteyenler modern tarzla beraber klasik tarzı da kombinlerinde kullanabilirler. Günlük hayata çok uygun olmayan bu tarz genel olarak iş kadınları ve klasik tarz sahibi kadınlar için ideal bir giyim tarzı olmaktadır.

Modern tarza hitap eden parçalar genellikle 3 parçadan oluşan kombin olarak sunulmaktadır. Bu parçalar gömlek ya da tunik, dış giyim olarak kaftan tarzı hırka ya da ferace ve şal ya da bone olarak tercih edilebilir. Modern tarzı yansıtan kombinleri bu şekilde tek bir kıyafet olarak alabileceğiniz gibi tarzınıza ve zevkinize uygun parçaları da tek tek bir kombin haline getirebilirsiniz.

Tesettür Kombinleri 2018 / 2019

Tesettür kombin 2018 çeşitleri kış aylarına girmemizle beraber daha çok kış mevsimine yönelik üretilmektedir. Bu açıdan 2019/2019 kış kreasyonuna bakıldığında hem tarz olarak hem de kullanılan kumaş deseni olarak modern tarz kışlık kıyafetlerde hakimiyetini sürdürmektedir. Kol, cep ve yaka kısımları dantel ya da kumaş detaylı işlemelerden oluşan modeller 2019 yılının en iyi tesettür modelleri olarak kendisini göstermektedir.

Yeni kreasyonların oluşması ve belirlenmesiyle birlikte yalnızca tarz olarak değil aynı zamanda renk olarak da modeller kendisini göstermektedir. Şal modellerinin de kombinler ile uyum sağladığı kreasyonda şal desenleri diğer yıllara göre daha sade belirlenmiş, tesettür giyimde şal sadeliğine nazaran renk detayı ön plana çıkartılmıştır.

Tesettür Giyim Kombinleri

Tesettür giyim kombinleri her yaşa ve zevke uygun olarak firmamız tarafından müşterilere sunulmaktadır. Günlük olarak tercih edilebilen kombin çeşitleri, farklı detaylar ve modeller ile klasik tarza sahip kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Seçilen her kombin türüne uygun şal ve bone seçenekleri ise yapılan kombinleri tamamlayıcı niteliktedir.

Firmamız müşterileri için her tarza ve zevke uygun modelleri sunmakta ayrıca modellerin yanı sıra kombinlere uygun farklı aksesuarları da kombin parçası olarak temin etmektedir. Aradığınız her model kategoriler arasında bulunmakta tercih edilen kıyafetlerde farklı renk ve beden seçenekleri de yer almaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.