Tesettür Mayo

 • Yeniden Eskiye
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • Puana Göre
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.

Tesettürlü kadınların, gönül rahatlığıyla tatil yapmasına olanak tanıyan tesettür mayo; kumaş kalitesi ve işlevsellik düzeyi bakımından mükemmel bir performans sergilemektedir. Müslüman kadınların vücut hatlarını gizleyerek, rahatlıkla yüzebilmesine olanak tanıyan bu mayolar; kullanışlı yapısıyla öne çıkmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. 

Tesettür giyim, Müslüman kadınların daha konforlu bir hayat sürmesi adına; onlarca farklı tekstil ürünü tasarlanmaktadır. Bu ürünlerin birçoğu, vücut hatlarını gizleyecek bir kumaş yapısı ile üretilmektedir. Bu sayede, dinî hassasiyetleri bulunan kadınların istedikleri her aktiviteye gönül rahatlığıyla katılabilmesi mümkün hale gelmektedir. 

Eşarp ve şal çeşitlerinden sonra, en fazla rağbet gören tesettür giyim ürünü; tesettür mayo modelleri olarak gösterilmektedir. Söz konusu ürünlerin kullanışlı yapısı, tesettürlü kadınların yaz tatilinin tadını çıkarmasına olanak tanımaktadır. Vücut hatlarını gizleyen ve kolay temizlenebilen mayo çeşitleri, Müslüman kadınların konfor ve rahatlığı için özel olarak tasarlanmaktadır. 

Yaz tatilinin en keyifli yanı, denizde yüzmek ve güneş sıcaklığının tadını çıkarmaktadır. Bu keyifli aktivitelerin her biri, ruh ve beden sağlığının gelişmesine yardımcı olmaktadır. Bu sürece eşlik eden haşema ve mayo modelleri, kadınların daha keyifli dakikalar geçirmesine olanak tanımaktadır. Konfor ve kullanım kolaylığı, mayo çeşitlerinin en aranan özellikleri olarak sıralanmaktadır. 

Aişe Tesettür, birbirinden şık ve kullanışlı tesettür mayo modelleri sayesinde; müşterilerinin ihtiyaçlarını en profesyonel şekilde karşılamaktadır. Kaliteli dokusu ve kolay temizlenebilen yapısıyla dikkat çeken mayo modelleri, tesettürlü kadınların konforu adına özenle tasarlanmaktadır. Aişe Tesettür imzasıyla müşterilerine ulaşan bu ürünler, uygun fiyat aralıkları sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. 

Tesettür Mayo Modelleri

Tam tesettür mayo çeşitleri, en keyifli yaz tatillerinin yegâne eşlikçisi olarak nitelendirilmektedir. Tüm vücut detaylarını mükemmel bir şekilde gizleyen bu ürünler, tesettürlü kadınların en vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer almaktadır. Birbirinden şık tasarımları ile öne çıkan bu ürünlerin, kullanım kolaylığı sunan özellikleri sayesinde; deniz ve havuz keyfi hiç olmadığı kadar güzel geçmektedir. 

Söz konusu yaz tatili olduğunda, tesettürlü kadınları da düşünen mayo çeşitleri; birbirinden şık tasarımları sayesinde müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Renk ve model çeşitliliği bakımından oldukça zengin olan tesettür mayolar, dinî hassasiyetleri bulunan kadınlar için son derece uygun bir yapıya sahiptir. Yaz tatilinde şık görünmek isteyen tesettürlü kadınlar, mayo modellerinin işlevsel özelliklerinden sıklıkla yararlanmaktadır. 

Renk ve desen çeşitliliği, mayo modellerinin her beğeniye uyum sağlamasına olanak tanımaktadır. Hemen hemen bütün kadınlar, zevklerine uyum sağlayan mayo çeşidini kolaylıkla seçebilmektedir. Yaz tatili için genellikle açık renkler tercih edilse de; siyah ve kahverengi gibi renk çeşitleri de sıklıkla rağbet görmektedir. Piyasada bulunan tam ve yarı tesettür mayo çeşitleri, Müslüman kadınların şıklığı ve konforu için özel olarak tasarlanmaktadır.

Mayo modelleri arasında, çiçek desenli ürünler de sıklıkla tercih edilmektedir. Neşeli bir yaz tatili geçirmek isteyen tesettürlü kadınlar, cıvıl cıvıl görünümlere sahip olan bu ürünlere rağbet göstermektedir. Yüzme ve güneşlenme gibi aktivitelerin en mükemmel şekilde yaşanmasına olanak tanıyan bu ürünler, kolay temizlenen kumaşları nedeniyle de öne çıkmakta ve beğeniyle karşılanmaktadır. 

Tesettür Mayolar Nasıl Temizlenir? 

Tesettürlü kadınlar için özel olarak tasarlanan mayo çeşitleri, kolay temizlenen yapıları nedeniyle de beğeni kazanmaktadır. Söz konusu ürünlerin temizliği, diğer tekstil ürünlerine nazaran son derece pratik bir şekilde sonlanmaktadır. Mayo modellerinin ihtiyaç duyduğu tek temizlik ürünü, hafif yapılı bir deterjandır. Kolay temizlenen kumaşlarla üretilen bu mayolar, kullanıcılarının daha konforlu bir tatil geçirmesine olanak tanımaktadır. 

Mayo temizliği için sadece soğuk su dâhi yeterli olmaktadır. Büyük beden tesettür mayo da dâhil olmak üzere tüm haşema çeşitlerinin, el yordamıyla yıkanması önem arz etmektedir. Deforme veya aşınma gibi sorunların ortaya çıkmaması adına; elde yıkama yöntemlerine başvurmak gerekmektedir. Bu sayede, hem işlevsel hem de şık görünümlü mayo çeşitleri; uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. 

Mayo temizliği yapılırken, sert çitileme yöntemlerinden kaçınılması gerekmektedir. Hassas ve narin hareketlerle yıkanan mayo, yırtılma veya aşınma gibi sorunları hiçbir zaman yaşamamaktadır. Mayo temizliği konusunda çamaşır makinesi kullanımının en aza indirilmesi, ürünlerin uzun ömürlü olabilmesi adına önem arz etmektedir. Soğuk su ve deterjanla dâhi kolaylıkla temizlenen bu ürünler, tesettürlü kadınların külfetsiz bir tatil geçirmesine olanak tanımaktadır. 

Mayo tesettür ürünlerinin, yıkandıktan sonra iyi bir şekilde kurutulması gerekmektedir. Kurutma işleminin kurutma makinasından ziyade doğal yöntemlerle yapılması önem arz etmektedir. Tertemiz yıkandıktan sonra güneş altında kurutulan mayolar, yaz tatilinin aha keyifli yaşanmasına olanak tanımaktadır. Bununla birlikte, mayo ve haşema gibi ürünlerin; deniz veya havuzdan çıktıktan sonra da iyi bir şekilde kurutulması gerekmektedir. 

Haşema Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Müslüman kadınların en vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan mayo çeşitleri, onlarca farklı modeli ve rengi sayesinde; hemen hemen her beğeniye rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Yüzücü bonesi gibi ek ürünlere en iyi şekilde eşlik eden mayolar, işlevsel yapıdaki birçok özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Tesettürlü kadınlar, onlarca farklı model arasından ihtiyaç ve beklentilerine göre seçim yapabilmektedir. 

Mayo seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, ürünün kumaş kalitesi ve kullanım ömrü olmalıdır. Kumaş kalitesi yeterli olan tesettür mayo çeşitleri, yüzme eyleminin daha konforlu yapılmasına olanak tanımaktadır. Kalitesiz ve işlevsiz ürünler, çok kısa sürelerde deforme olmakta ve kişilerin sıkıntı yaşamasına sebebiyet vermektedir. Bu olumsuz durumların en önüne geçebilmek adına, doğru seçimler yapmak gerekmektedir. 

Mayonun rengi ve modeli de seçme esnasında dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer almaktadır. Koyu renkler, yaz tatili için işlevsel olmamaktadır. Açık renkli ve geniş kesimli ürünler, tesettürlü kadınların yaz tatilinden alacağı hazzı arttırmaktadır. Vücut hatlarını belli etmeyen ve kaliteli dokusuyla dikkat çeken mayo modelleri, tesettürlü kadınların en vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer almaktadır. 

Yeni Sezon Tesettür Mayo

Yeni sezon tesettür mayo çeşitleri, şık ve gösterişli tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Her sezon olduğu gibi bu sezon da rağbet gören açık renkler; kullanıcılarının daha konforlu bir tatil geçirmesine olanak tanımaktadır. Bone ve yüzücü atleti ile mükemmel bir mayo deneyimi yaşatan bu ürünler, Müslüman kadınların daha rahat bir tatil deneyimi yaşamasına yardımcı olmaktadır. 

İster yarı ister tam mayo çeşitleri, tesettürlü kadınların tatil sürecinde rahat etmesine olanak tanımaktadır. Giyildiği andan itibaren, şıklık ve rahatlığı bir arada sunan bu ürünler, uygun fiyat aralıkları sayesinde de müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. En ucuz yarı tesettür mayo, bütçe dostu fiyat aralığı sayesinde Müslüman kadınların yaptıkları tatilden keyif almalarına olanak tanımaktadır. 

Tesettür mayo fiyatları; kalite, marka, model, renk, desen ve ürünün ek parçaları gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Kalın yapılı ve uzun ömürlü ürünler, daha yüksek fiyatlarla piyasaya sürülmektedir. Mayo ürününün uzun yıllar kullanılabilmesi için kaliteli hizmet veren markalara başvurmak gerekmektedir. Nitelikli ve işlevsel özellikleriyle öne çıkan mayo modelleri, uygun fiyat aralıkları sayesinde müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. 

Yaz tatilinin en değerli parçalarından olan ve tesettür giyimi benimsemiş hanımların kullandığı tesettür mayo, özenle seçilmesi gereken deniz giyim ürünleri arasındadır. Özenle seçim yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar; formu, kumaşı ve modelidir. Birbirinden farklı model ve renklerde olan tesettür mayo modellerini inceleyerek tarzınıza en uygun olanını kolaylıkla bulabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken noktalara dikkat ederek seçtiğiniz tesettür mayo ile keyifli bir tatili geçirmeye hazırsınız.

Tesettür Mayo Modelleri

Yaz mevsiminin kendini göstermesiyle tesettürlü kadınlar mayo arayışına girmiştir. Mayo tesettür giyiminin gerektiği kurallara uyması gerekçesiyle seçimi konusunda hassas davranmak gerekmektedir. Tesettürlü kadınların daha rahat denize ve havuza girmeleri için üretilen yeni sezon tesettür mayolar hem rahat bir kullanım sağlarken hem de olabildiğince şık gözükmenizi sağlar. Son zamanlarda en çok tercih edilen tesettür mayo özellikleri arasında kumaşın kaliteli olması ve kolay kuruyabilmesi vardır.

Tesettürlü kadınların rahatlıkla denize veya havuza girmesi, güneşlenmesi veya plajın tadını çıkarabilmesi için özel olarak tasarlanan tesettür mayo modelleri mevcuttur. Böylece yaz tatilini doyasıya yaşarlar. Birbirinden farklı modellerden ve tarzlardan oluşan tesettür mayolar, büyük bit titizlikle üretilmekte ve vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde tasarlanmaktadır. Özellikle denizden veya havuzdan çıktığınızda aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacaktır ve gönül rahatlığıyla keyfinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Tam kapalı veya yarım kapalı tesettür mayo modelleri arasından stilinize ve gideceğiniz yere uygun olarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Tesettür Mayo Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 • Tesettür mayo seçerken dikkat etmeniz gereken ilk noktalardan biri, denizden veya havuzdan çıktıktan sonra vücudu yapışmayan bir kumaştan üretilip üretilmediğidir.
 • Çabuk kuruyan ve su itici özelliğe sahip kumaşları tercih etmeniz önemlidir.
 • Denizde veya havuzda kullanım için farklı modellerde ve özelliklerde tesettür mayolar tasarlanmaktadır. Sizin de seçim yaparken dikkat etmeniz gereken nokta, nerede kullanacağınızdır.
 • Yazın kavurucu sıcağından etkilenmek istemiyorsanız güneş ışınlarını yansatan ve hava alan tesettür mayo modelleri tam size göre.
 • Üzerinde desen ve detaylar bulunan modelleri tercih ederek sadece suyun içinde değil sahilde, plajda veya havuz kenarında da şık bir görünüme kavuşursunuz.
 • Parçalı tesettür mayo seçimi yaparak suyun içinde kabarmasını ve suyu içinde hapsetmesini engelleyebilirsiniz.
 • Geniş bel yapınız varsa mayolarda daha ince görünmek istiyorsanız üst kısımları desenli, alt kısımları sade ve koyu renk tercih etmelisiniz.
 • Boyları kısa olan kadınların dikey çizgiler kullanması tavsiye edilebilirken uzun boylu kadınların dikey çizgilerden kaçınması tavsiye edilir.

Tesettür Mayolar Nasıl Yıkanmalı ve Muhafaza Edilmelidir?

Yeni sezon tesettür mayolar içinde kendinizi rahat ve konforlu hissetmeniz ne kadar önemliyse, aldığınız ürünü talimatlara uygun yıkamak ve muhafaza etmek de o kadar önemlidir. En çok zarar veren maddeler tuzlu ve klorlu sudur. Bundan dolayı denizden veya havuzdan çıktıktan ssonra mutlaka tesettür mayonuzu su ile temizlemeniz gerekmektedir. Bu işlem atlanırsa daha çabuk yıpranır ve klor ve tuz zarar verir. Ayrıca makine ile yıkıanması önerilmemesinin yanında elde yıkama işleminde herhangi bir deterjan kullanılması da önerilmez. Güneşte kalan tesettür mayonun rengi solacağı için direkt güneşte kurutulmamalıdır.

Yeni Sezon En Trend Tesettür Mayolar

Her sene yenilenen model ve tasarımları yakından takip eden tesettürlü kadınlar, yeni sezon tesettür mayo trendine de uyarak yaz mevsiminin en şık kadınları arasında yerini alır. Aişe Tesettür de sezonu ve trendleri yakından takip ederek en trend tesettür mayo modellerini sizlere sunmaktadır. Sadece renk, desen ve kalıplardan ibaret olmayan tesettür mayoların kullanımının rahat olması kadar kolay kuruyan bir kumaştan olması, rahatlıkla giyinip çıkartılması ve denizin keyfini çıkarırken rahat hareket edebilmenizi sağlaması da oldukça büyük bir öneme sahiptir. Sezonun trendlerini plajlarda ve havuz kenarlarında da taşıyabilme şansına sahip olmak için Aişe Tesettür’ü tercih edebilir ve kaliteli ürünler ile şıklığı bir arada yaşayabilirsinniz.

Uzun süreli ve rahat bir kullanımı sahip olmak için titizlikle seçimini yapacağınız mayonuz, kaliteli malzemeden üretilmesine dikkat etmelisiniz. Kalitesiz malzemeden üretilen mayolar hem insan sağlığına zarar verebilir hem de uzun süreli kullanıma uygun değildir.

Her bütçeye göre uygun tesettür mayo fiyatları bulunurken geniş ürün yelpazesi ile tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun mayoyu kolaylık bulabilirsiniz ve yüksek kaliteye en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Farklı yaş gruplarına yönelik de pek çok çeşitte yaz tesettür kombinlerini oluşturan mayolar bulunmaktadır. Özellikle 2021 trendleri arasında yerini alan canlı renkler  ve desenler her yaş grubuna uygun olarak tesettür mayolara yansımaktadır.

Tesettür Mayo Fiyatları

Mayonun modeline, kumaşına göre farklılık gösteren tesettür mayo fiyatları, Aişe Tesettür’de diğer firmalara göre oldukça uygundur ve her bütçeye uygun geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermektedir. Siz de kendi bütçenize ve tarzınıza uygun olarak seçeceğiniz tesettür mayo ile tatil bütçenizi zorlamadan tatil bavulunuzu hazırlayabilirsiniz. Rengarenk veya tek renk modeller arasından seçim yapabileceğiniz gibi puantiyeli, çiçekli, boncuklu modeller arasından da seçiminizi yapabilirsiniz. Her ortamda şık görünmenize vesile olan firmamız, deniz ve havuz kenarında da şıklığınızı kaybetmemeniz için geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünleriyle sizlere hizmet vermektedir. Tesettür giyimin kurallarına uygun biçimde üretilen tesettür mayolar ile yaz tatilinizi şık olduğu kadar keyifli de geçirebilirsiniz. Uygun fiyat ile yüksek kalitenin bir arada barındığı tesettür mayolarda konforunuz ön planda tutulmaktadır. Hem yeni sezonun trend parçalarında hem de sezon sozu ürünlerle uygun fiyata alışverişinizi tamamlarken aynı zamanda şıklığınızdan ödün vermenize gerek yoktur. Cazip fiyat seçenekleri ile yaz mevsiminin en şık kadını olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.