Görünüm:
Toplam 661 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Bone

Tesettür bone İç ve dış bone şeklinde iki ana kategoriye ayrılır. Başörtüsü ya da şalın kaymaması için alt kısmına takılan iç bonede kaymaz esnek kumaştan üretilenler tercih edilmelidir. Baş ağrısı yapmaması icin kumaşın esnekligi ve dikiş kalitesi önemlidir. Dış bone ise şal ve eşarptan bağımsız tamamen bunların yerini alan farklı tarzda kumaşlarla üretilen spor günlük abiye gibi birçok seçeneği olan bir örtü grubudur.

Kullanımı rahat olan bu ürünlerde en önemli olan kısım kesinlikle başı rahatlıkla kavrayan fakat asla sıkmayan duruş bozukluğu meydana getirmeyen başta ağırlaşmayan mümkünse ütü istemeyen kumaşlardan üretilmiş olmasıdır.

Tesettür Bone Modelleri

Tesettür giyimde bone modelleri bayanların şıklığına şıklık katan modern parçalardan birisidir. Özellikle klasik ve modern giyim tarzına daha iyi hitap eden bone modelleri farklı renk ve model çeşitleriyle her kullanıma uyum sağlamaktadır.

Tesettür bone modelleri son zamanlarda tesettür giyim arasında en çok tercih edilen parçalardan birisi haline gelmiştir. Özellikle, kış kreasyonunun hazırlandığı ve görücüye çıkarıldığı bu mevsimlerde kışlık bone de şıklık konusunda pek çok bayanın dolabını süsler niteliktedir. Firmamız her yaş ve tarza sahip bayan için tesettür ve çeşitlerini dijital platformlar üzerinden bayanların beğenisine sunmuştur. Bone çeşitleri arasında fularlı bone, abiye giyime uygun bone, burgu bone ve şal boneler bulunmaktadır. Dilediğiniz tarza göre günlük ya da klasik olarak bone çeşitleri arasında seçim yaparak, şıklığınızı gözler önüne serebilirsiniz.

Tesettür Bone Nasıl Takılır?

Tesettür arasında hazır bone çeşitleri kolaylık ve pratiklik açısından daha çok tercih edilmektedir. Hazır bone kullanımı için öncelikle saçınızı sıkı şekilde bağlamanız gerekmektedir. Tüm saçınızı kapatacak şekilde boneyi topunuzun altına doğru getirmeli ve topuzun altından sıkıca bağlamalısınız. Bazı boneler tek başına kullanılabileceği gibi şal ile birlikte de kullanılmaktadır.  Şal ile kullanıldığında boneyi topuzun altından bağlayıp, şalı üzerine geçirebilir ve gün boyunca bozulmadan kullanabilirsiniz.

Aişe Tesettür Bone

Aişe tesettür daha çok klasik tarza uygun yapıdadır. Spor ve günlük olarak Aişe bone çeşitlerini kullanmak oldukça zor olabilir. Özellikle tesettür kombinlerinde tercih edilen Aişe bone çeşitleri hem desen olarak hem de model olarak oldukça modern durmaktadır. Firmamız aracılığıyla bulabileceğiniz Aişe bone modelleri hem bone hem de şal ikilisinin modern tarzda üretilmesiyle oluşmaktadır. Abiye kıyafetlerde de rahatlıkla kullanılabilen bu bone türleri abiye tarza uygun olarak dantel ve işlemeli olarak da müşterilere sunulmaktadır.

Tesettür Bone Çeşitleri

Firmamız dijital ortam sayesinde her tarza ve zevke uygun bone çeşitlerini müşterilere sunmaktadır. Bone modelleri arasında en fazla tercih edilen modeller ise pratiklik açısından hazır bone çeşitleridir. Hazır bonelerin dışında hazır türban boneler, fularlı ve şal ile kombin yapılabilen boneler, burgu boneler ve klasik tarza uygun abiye boneler bulunmaktadır.

 Kaymayan Tesettür Bone

Tesettür tunik genellikle hazır bone şeklinde kullanıldığı için kaymaz yapıdadır. Firmamızdan temin edeceğiniz tüm hazır bone türleri hem tesettür giyime uygun yapıda hem de kaymaz kumaştan üretilmektedir. Bu sayede şal kullanmak istemeyen bayanlar yalnızca kaymaz boneleri tercih ederek, gün boyunca giyimlerini muhafaza edebilirler.

Yazlık Tesettür Bone

Yazın denizde, sahilde biraz daha esnek davranilarak mevsime uygun olanları da üretilmekte ve satılmaktadır. Özellikle denize girerken tesettürlü hanımlarimız için yüzücü boneleri dışında seçenek yok denecek kadar azdır.bu durum pek çok hanımın başına bu ürünleri takmak yerine tülbent takarak denize girmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden Aişe Eşarp olarak haşema bonesi dediğimiz grubu satışa sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzücü bonelerinden son derece farklı özel bir tasarımla oluşturulmuş son derece şık, haşema üstü icin tasarlanmış bir gruptur . 2018 yaz Modelleri ile yenilenmeye hazır olun. Yenilikler için mutlaka sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz tesetür bone modelleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da kolaylıkları es geçmiyoruz. Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren tesettür göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olmakta ve kendisini tercih edenlerin sahip oldukları rahatlık neticesinde bir daha vazgeçemedikleri ürünlerden biri niteliğini taşımaktadır.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.