Bone

  • Yeniden Eskiye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Puana Göre
(0)
269,99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
119,99TL
Toplam 1294 ürün görüntüleniyor.

Türbanlı kadınların en vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan tesettür bone, işlevsel özellikleri ve kullanım kolaylığı sunması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Zarafetin bir temsilcisi haline gelen bu ürünler, hem yaz hem de kış aylarında gönül rahatlığıyla kullanılabilmekte ve renk çeşitliliği sayesinde hemen hemen her beğeniye hitap etmektedir. 

Modern moda dünyasının gözde bir dalı olan tesettür giyim, onlarca farklı ürünü ile Müslüman kadınlara hizmet vermektedir. Şıklığın ve kullanım kolaylığının bir arada bulunduğu bu sektör, en kaliteli ve uygun fiyatlı tekstil ürünleriyle öne çıkmaktadır. Tesettürlü kadınların ihtiyaç duyduğu tüm özellikler, bu sektörün öğeleri içerisine yer almaktadır. 

Tesettür giyim, birbirinden şık şal ve eşarp modelleri ile tesettürlü kadınların gönlünü fethetmektedir. Yumuşacık dokulu ve zarif görünümlü başörtüleri, Müslüman kadınlara ulaşmak adına piyasaya sürülmektedir. Onlarca farklı çeşit ve renkle üretilen bu modeller, tesettürlü kadınların en vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. 

Bone, eşarp veya şal altında kullanıla bir tekstil ürünüdür. Bone sayesinde, eşarp ve şallar daha kusursuz bir görünüme ulaşmaktadır. Kaymaz ve gevşemez özellikteki boneler, tesettürlü kadınların kullanması adına piyasaya sürülmektedir. Mayo kumaşından yapılan modellerinin de bulunmasıyla, çok yönlü özellik göstermekte ve kullanıcısının yaşam koşullarını kolaylaştırmaktadır. 

Aişe Tesettür, bünyesine bulunan bone modelleriyle; müşterilerinin ihtiyaçlarını en profesyonel şekilde karşılamaktadır. Hazır bone konusunda üstün hizmetler sunan Aişe Tesettür, onlarca farklı çeşit ürün kategorisiyle hemen hemen her beğeniye hitap edebilmektedir. Tesettürlü kadınların en iyi yardımcısı olan Aişe Tesettür, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. 

Tesettür Bone Modelleri

Günümüzün moda anlayışı, kişilere ve toplumlara her geçen gün farklı yenilikler sunmaktadır. Bir önceki gün sevilerek kullanılan şey ani bir değişimle nefret edilen konuma gelebilmektedir. Bu değişim hızını en yakından takip eden tesettür giyim, Müslüman kadınların modaya ayak uydurabilmesine olanak tanımaktadır. Tesettürlü kadınlar, modanın tüm ilkelerini uygulayarak en güzel stillere sahip olmaktadır. 

Tesettür giyim, eşarp ve şal çeşitleri ile büyük ilgi görmektedir. Başörtüsü ve türban ürünleri, tesettürlü kadınların en fazla ilgi duyduğu aksesuarlar arasında yer almaktadır. Kullanılan başörtüsünün şık durabilmesi ise bone modelleri ile mümkün hale gelmektedir. Birbirinden şık ve sevimli tesettür bone modelleri, Müslüman kadınların konforu ve şıklığı için piyasaya sürülmektedir. 

Eşarp içi veya eşarp dışı olmak üzere iki farklı modelde tasarlanan bone çeşitleri, yumuşacık dokularıyla tesettürlü kadınların günlük yaşamını kolaylaştırmaktadır. Eşarp içinde kullanıldığında, son derece konforlu bir türban deneyimi sunmaktadır. Eşarp dışında kullanıldığında ise kombin tamamlayıcı etki göstererek en şık görünümlere imza atmaktadır. 

Sosyete bonesi modelleri, onlarca farklı renk ve çeşitte üretilmekte ve farklı tarzların beğenisini alabilmek adına piyasaya sürülmektedir. Yumuşacık kumaşlarla üretilen bu boneler, tesettürlü kadınların daha rahat hareket edebilmesine olanak tanımaktadır. Bone üzerine takılan eşarpların kaymasını engelleyen bu ürünler, işlevsel ve üstün nitelikli özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. 

Tesettür Hazır Bone Çeşitleri

Hazır bone çeşitleri, yap – çık kombinlerinin en gözde yardımcısı olup; hazırlanma sürecinde vakit kaybetmek istemeyen kadınlar için özel olarak tasarlanmaktadır. Şık görünümleri ve zarafet timsali duruşları ile dış giyim kıyafetlerinin en önemli tamamlayıcısı olmaya hak kazanan bone çeşitleri; uygun fiyatlarla müşterilerinin hizmetine sunulmakta ve bu bağlamda memnuniyet kazanmaktadır. 

Günümüz tesettür giyim piyasasında, birbirinden şık rengârenk bone modelleri bulunmaktadır. Bone kullanımının en temel amacı, eşarp ve şalların kaynaması olsa da; günümüz koşullarında bone, dış giyim ürünü olarak kabul edilmektedir. Hacimli ve şık görünüşlü bone çeşitleri, modern tesettürlü kadınların en vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. 

Fırfırlı boneler, kaymaz yapıları nedeniyle eşarp içi bonesi olarak tercih edilmektedir. Topuz tokasına ihtiyaç duymayan yapısı, bu bonelerin en işlevsel özelliklerini oluşturmaktadır. Şal ve eşarpların daha kusursuz olmasını sağlayan bu ürünler, uygun fiyatlı olmaları nedeniyle de öne çıkmaktadır. Hemen hemen her kadının gardırobunda bulunan fırfırlı boneler, tesettürlü kadınların en vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır.

Simli ve desenli hazır bone çeşitleri, dış kıyafet ürünü olarak kullanılmaktadır. Uygun kıyafetlerle kombinlendiğinde, son derece zarif bir görünüm sunan bu boneler; pek çok kadın tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen her kombine uyum sağlayacak bir renk çeşitliliğine sahip olan bu ürünler, tesettürlü kadınların en vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. 

Hazır Bone Nasıl Kullanılır?

Türban kullanımı, bazı kadınlar için zorlayıcı olsa da; uygun aksesuarlar ve bonelerle daha kolay bir şekle dönüştürülebilmektedir. Bone çeşitleri, türban kullanımının daha kolay ve ergonomik olabilmesine olanak tanımaktadır. Gün içinde aktif olan tesettürlü kadınlar, bone kullanımının avantajlı özellikleri sayesinde daha rahat hareket edebilmektedir.

Bone kullanımı, son derece basit ve pratik adımlar içermektedir. İç bonelerin temel kullanım amacı saç tellerini iyi bir şekilde gizlemektir. Eşarp içerisine takılan bonenin, toplanan saçlar üzerine yerleştirilmesi gerekmektedir. Sıkıca bağlanan saçlar, bone ile bir araya getirilerek toplanmaktadır. Böylelikle, eşarp kullanımı daha konforlu hale gelmektedir. 

Türban boneleri, uygun fiyatlı ve kaliteli olmaları nedeniyle öne çıkmaktadır. Tesettürlü bir kadının ihtiyaç duyduğu tüm faktörleri, tek başına karşılayan türban boneleri; rengârenk yapıları ve geniş model çeşitliliği ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Beyazdan siyaha, pembeden mora hemen hemen bütün renk çeşitleri, bone modellerinin üretim çerçevesini oluşturmaktadır. 

Hazır şal olarak kullanılacak olan boneler ise rengârenk yapıları nedeniyle direkt olarak başörtüsü olarak kabul edilmektedir. Saç tellerini iyi bir şekilde gizleyen bu ürünler, yaz aylarında kullanım kolaylığı sunmaları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Modern tesettürlü kadınların, en gözde ürünleri arasında yer alan bu boneler; dış kullanım için son derece uygundur ve şık görünümü ile öne çıkmaktadır. 

Hazır Bonelerin Renkleri

Renk çeşitliliği, herhangi bir tekstil ürününün en önemli özelliği olarak gösterilmektedir. Renk çeşitliliğine sahip olmayan ürünler, kullanıcı memnuniyetini hızla kaybetmektedir. Renk seçeneğinin bol olması ile bütün beğenilere hitap edilebilmektedir. Tesettür giyim, bu özelliğin önemini fark ederek tüm ürünlerini zengin bir renk çeşitliliğiyle üretmektedir. 

Bone modellerinin renk seçenekleri, akla gelebilecek her renk tonuna sahiptir. Kırmızı, mavi ve yeşil gibi klasik renklerin yanı sıra; fuşya, narçiçeği, fildişi gibi sıra dışı renklere de rastlamak mümkündür. Dış giyim amacıyla kullanılan boneler, diğer bonelere nazaran daha fazla renge sahiptir. Bununla birlikte, kişilerin tüm modellerde istediği ürüne ulaşması oldukça kolaydır. 

Tesettür Bone Fiyatları

Tesettür bone fiyatları, söz konusu ürünün niteliksel özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Dış giyim amacıyla kullanılacak olan boneler, iç bonelere nazaran daha pahalı olmaktadır. Bu durumun nedeni, dış bonelerin daha kalın kumaşlarla üretilmesi olarak gösterilmektedir. Birbirinden şık dış giyim boneleri, en mükemmel haliyle tesettürlü kadınların hizmetine sunulmaktadır.

Tesettür bone fiyatları üzerinde etkili olan diğer faktörler; marka, model, renk, kumaş, tasarım ve kalite olarak sıralanmaktadır. Ürünlerin uzun yıllar güvenle kullanılabilmesi için kaliteli malzemelerden üretilmiş olmaları gerekmektedir. Kalitesiz ve güven vermeyen ürünlerin, birkaç ay içinde hızlı bir şekilde deforme olduğu görülmekte. Bu nedenle tesettürlü kadınların, kaliteli ve işlevsel ürünlere rağbet göstermesi gerekmektedir. 

Tesettür giyim konusunda olmazsa olmaz bir öneme sahip olan bone, kaliteli ve güvenilir olduğu sürece hanımların rahat olmasını sağlar ve saçlarının yanlışlıkla görünmesi gibi sorunların önüne geçer. Tek başına eşarp gibi kullanılabilen tesettür bone olduğu gibi bir şalın ya da eşarbın altına takılan çeşitleri de mevcuttur. Çok çeşitli modellerle sizlere sunulan bone çeşitleri, firmamız bünyesinde %100 müşteri memnuniyetini garanti altına alır. Üstün kalitede tesettür bonelere sahip olmak için bizden destek alabilir ve kendi tarzınıza hitap eden ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Tesettür Bone Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tesettürlü hanımlara kolaylık sağlaması için özel olarak tasarlanan bone çeşitleri, şal ya da eşarp gibi aksesuarlarınızı çok daha rahat düzenlemenize yardımcı olur. Tesettür bone olarak kendi başına kullanılan ürünlerimiz ise çok daha pratiktir ve başınızın konforlu olmasını sağlar. Saçınızın ya da boynunuzun görünmesi önleyen ve başınızı çok daha derli toplu gösteren alternatifleri, aynı zamanda modern ve şık yapısı ile çok daha estetik bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Tercihinize göre spor ya da klasik tesettür bone modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu seçimi ise gardırobunuzda yer alan kıyafetlerinize göre yapmalı ve genel kombinlerinizle uyumlu modellere yönelmelisiniz. Seçeceğiniz modelin kumaşı ise kaymaz özellikte olmalı ve kırışıklı gibi problemlere yol açmamalıdır.

En Çok Tercih Edilen Bone Renkleri

Birbirinden zarif ve şık tesettür bone çeşitleri için son trendlere bağlı olarak oluşturulan koleksiyonlarımızda yer alan tesettür bone modelleri arasından dilediğiniz ürünlerin siparişini kolaylıkla verebilir ve kombinlerinizi en iyi şekilde tamamlama fırsatına sahip olabilirsiniz. Son dönemlerde en çok tercih edilen kaymaz bone renklerinin başında ise pudra, gülkurusu, lila veya taba gibi renklerde gelir. Şal ya da eşarp gibi aksesuarların altına giyilen çeşitlerinde ise özellikle siyah ve beyaz olanlar oldukça popülerdir.

En Fazla Kullanılan Türban Bone Modelleri Hangileridir

Tesettürlü hanımlar için çok zengin bone model çeşitliliği söz konusudur. Bu nedenle bu modeller arasından seçim yapmak oldukça zorlu bir süreçtir. Seçim sürecinde herkes kendi tarzına uygun olan tasarımlara yönelir. Bu nedenle siz de öncelikle giyim tarzınıza uygun modellere bakmalı ve yüz şeklinize yakışan tasarımları tercih etmelisiniz. Bununla birlikte son dönemlerin trendi olan bone modelleri de bilinmeli ve modern tasarımlar ön planda tutulmalıdır. Günümüzde en fazla kullanılan ürünler ise; atkılı, güpürlü, geometrik desenli, tokalı, hazır fularlı ve puanlı modellerdir. Tesettür giyim dünyasının öncü markalarından biri olan firmamızın ürünlerine göz atabilir ve tesettür bone fiyatları ile ilgili güncel bilgileri edinebilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan ürünleri sadece birkaç tıklama ile kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Tesettür Bone Nasıl Takılır?

Tesettür hazır bone kullanımı tesettürlü hanımlar için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Saçın görünmesini engellemek için kullanılan bu aksesuar, aynı zamanda tesettür kombininin çok daha şık ve estetik görünmesine katkıda bulunan önemli bir detaydır. Bu nedenle bu tarz ürünlerin seçimini özenle yapmalı ve sizin için en ideal özelliklere sahip olan modellere yönelmelisiniz. Aksi takdirde özgün ve hoş bir görünüme sahip olamazsınız.

Ayrıca gün boyu kendinizi rahatsız ve keyifsiz hissedersiniz. Ürünü takarken kaymasını önleyecek şekilde başınıza yerleştirmelisiniz. Bu sayede görünümünüz kusursuz olur ve saçınızın ya da boynunuzun açığa çıkması gibi problemler yaşanmaz. Kayganlığı yüksek olan ürünlerden kaçınmanızı tavsiye ederiz. Bununla birlikte ne kadar kaymaz özellikte olsa da, bunların iğne yardımıyla sabitlenmesi oldukça önemlidir.

Bu sayede hareket konusunda kendinizi kısıtlanmış hissetmez ve canlılığınızı her daim korursunuz. Sabitleme konusunda başarısız olursanız, ortaya hoş olmayan bir dağınıklık çıkar ve istenmeyen kazalar ortaya çıkabilir. Pamuk, sandy, likralı, kadife, viskon ya da penye gibi çok çeşitli malzemelerden üretilen ürünlerimizin siyah, kırmızı, beyaz veya lila gibi tek renkli modelleri olduğu gibi, iç içe geçen çok çeşitli renklerde olan modeller de mevcuttur.

Bunların burgulu, fırfırlı ve fiyonklu modelleri dikkatleri üzerine çekerken hazır atkılı ve fularlı modelleri de vardır. İstediğiniz zaman firmamızdan destek alabilir ve ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılayabilirsiniz. Firmamıza özel tesettür bone modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için sayfalarımıza göz atabilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.