Görünüm:
Toplam 308 ürün görüntüleniyor.

Abiye Şal

Abiye şal, özel Günler davetler nişan kına düğün gibi en mutlu paylaşım zamanlarının bu mutluluğu yansıtan kıyafetlerle taçlandırdığımız ortamlardır. Biz Tesettürlü hanımlar için böyle bir günde kıyafetinin tamamlayıcısı saçı değil eşarp /şal /başörtüsü olmaktadır. Dolayısıyla ya bir özel şal tasarımcısından yardım alınmalı ya da bu konuda uzman bir hazır abiye modelleri üreten Aişe tesettür ziyaret edilmeli. 

Firmamızda abiye eşarp, hazır türban, hazır duvak, hazır bone konusunda uzman bir kadro ile hazırlanan kalıpları, kesimleri ve trend modelleriyle sezonun tesettür abiye modellerine uygun hazırlanmış abiye modellerini bulacaksınız. En güzel yanı da bu abiye şallar, abiye eşarpların tekrar kullanıma uygun olmasıdır.

metrelerce kumaşların başınıza sarılmaması kafanızın üzerinde bir kafa daha varmış hissi, başınızı sağa sola çevirememe gibi berbat durumları yaşamamanız için başınıza kolaylıkla oturabilmesi için özel bir kalıpla hazırlanan abiye hazır şal modelleri ile kendinizi çok rahat hissederken çok ta şık görüneceksiniz. Tesettür abiye üzerine şal deyince rahatlığıyla, zarif şıklığıyla oldukça fazla kumaş ve renk seçeneği ile tabi ki Aişe tesettür bone aranan bir marka olmayı başarmıştır.

 Abiye Şal Modelleri

Kadın var olduğu zamandan bu yana süslenmeyi kendine özgü kabul etmiştir. Sıradan olabilecek her şeyi tasarımlayarak harika nesnelere dönüştürmüştür. Renkleri, desenleri, modelleri doğadan esinlenerek işlemiş kendine şıklık katması anlamında kullanmış ve değerlendirmiştir. Bu tasarımlarını iç ve dış tüm görselliğine yansıtmıştır. Böylelikle hem kendini hem de partnerini daha çok mutlu ettiğine inanmıştır. Günümüzdeki kadın eski birikimlerinin üzerine bir de teknolojiyi katarak kullanmış ve ortaya çıkan giyim ve kuşam konusunda renk, model ve deseni sınırsızca kullanmıştır. Bu eserlerini de günlük, özel ve davet gibi çok geniş kategorilerde şıklık anlamında sergilemiştir. Şal giyim eşyası da bu kategoriler içerisinde kendine yer edinmiştir.

Abiye Tesettür Şal

Şal bir giyim eşyası olup dış giyim olarak kullanılır. Kadının en güzel süsüdür. Başı açıklarda fular, boyun bağı ya da atkı niyetine kullanılırken başı kapalı tesettürlü muhafazakar bayanlarımızın da baş örtüsü olarak başta yerini almıştır. Daha sıklıkla başörtüsü olarak kullanılan şal tesettürlü bayanların tamamlayıcı aksesuarıdır. Şal ürünleri konusunda kendine güvenen aisetesettur.com yıllarca şık abiye şal ile abiye giyim kuşamlarınızda tamamlayıcı ürün satışını yapmaktadır.

kategorilerinde beğenilmekte ve hemen kısa sürede tüketilmektedir. Her bayana ayrı bir şıklık katan ürünlerimizi görmenizi ve almanızı öneririz. Neden mi? Çünkü abiye ve diğer şallarımız anti bakteriyel ürünlerden üretilmekte, dokuma tezgahlarında özenle dokunmakta, başta kaymaz özellikte olmakta, renk ve modelleri ile göz kamaştırmaktadır.

Abiye Şal Modelleri ve Fiyatları

Üretilen her ürünün bir maliyeti vardır. Bu maliyet artı kar eklenerek satışa sunulur. Satış değeri olan ürünler arasında da yer aldığı bir gerçek. Üretim esnasında harcanan emeğin karşılığına göre satışa sunulan abiye şallar çok fahiş fiyatlar yerine daha uygun fiyatlar ile satışa sitemizde sunulur. Amaç hem biz üretici hem siz tüketici ortalama kazanç sahibi olsun. Sitemiz de abiye şal arasında yer alan simli, mıknatıslı, hazır model, payetli, ünlüler ile bağdaştırılmış modeller, kupürlü ve drapeli şallar yer almakta ve her bütçeye uygun fiyatlar dahilinde satılmaktadır. Ayrıca tesettür mayo ebatları yeterince uzun ve geniş olup her tür modele uygun bağlanacak ebatlardadır. Fiyatlarımız gayet makul ve satışı yapan sitelere oranla fiyatları en uygun site olmaktadır. Şal satışı yapan diğer siteler ile karşılaştırma yapıldığında aradaki fark gözle görülecek özelliktedir. Şık bir davet ya da düğünde bulunmanın maliyeti size pahalıya mal olsun istemiyorsanız bunun için çok pahalı abiye şal almanız gerekmez. Ya da şallar için servet ödemeniz gerekmez. Sitemizde modellerin 2018/2019 yılı için bin bir renkte ve modelde olup ayrıca uygun fiyattadır. Kampanya ve indirimlerle birden fazla şal sahibi olabilir online alış veriş sonrası adresinize teslim alırsınız. 2018/2019 yılı içerisinde en çok dikkat çeken abiye şal modelleri işlemeli ve parlak modeller olup bu işlemeler düz renk kumaş üzerine işlenmektedir.

Abiye Şal 2018/2019 Şal kıyafetle uyum içinde olmadığında hiç bir anlam ifade etmez. Özellikle bir davette bütün bakışların üzerinizde olmasını istiyor iseniz kıyafetinizle uyumlu şalı seçmek önemlidir. Kıyafetiniz sade ve kendine özgü motifler taşıyor ise renk ve desen olarak aynı orantıda olmalıdır. Alakasız renkli elbiseye alakasız renkli takılmamalıdır. Giyim uzmanlarının verdiği pek çok tüyodan birini paylaşmamızdaki neden siz bayanların abiye şal 2018 seçiminde diğer dış giyim giysilerinizle uyumuna dikkat ederek ortama şıklığınızı yansıtmanıza yardımcı olmak.

Abiye giymeniz gereken özel bir davette, eğlencede ya da düğünde elbiseniz, ya ayakkabınız yada çantanız ile uygun olmalıdır ki şıklığınız etrafa yansısın. Özellikle abiye şal 2019 için bir kuaförden makyaj uygulaması da almanız gerekir ki kendini daha net göstersin diye. Abiye şallar gündelik hayatta çok fazla kullanılmadığı için her hangi bir mevsimde giyilecek üründe değildir. Daha çok özel davetler için hazırlanan bu şal modelleri parlak ya da ipek malzemeden üretilmektedir.

Oysa sitemizde satışa sunulan abiye ve diğer şallarımız böyle sık kullanımlara karşı dayanıklılık göstermekte ip çekilme gibi deformasyonlar yaşanmamaktadır. Sitemizi takip eden yada yeni keşfeden bayanların takmasa bile model ve işlemelerinden dolayı bir abiye alması gayet normal karşılanmaktadır. Çünkü bu şıklıkla hazırlanan abiye şal göz alıcı olmaktadır. Abiye şal almak sadece kişinin kendisine münhasır bir olay değildir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.