Görünüm:
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

Bone Şal

Bone Şal bağlama teknikleri arasında en kolay kullanıma sahip olan ürünlerdir. Normalde şal bağlamak için önce bone sonra şal bağlamak iğnelerle uğraşmak zorunda kalırsınız. Bu ürünümüzle bütün bu zorluklardan kurtulursunuz. Üstelik kayma açılma gibi problemlerden de kurtulursunuz. En önemli özelliği kullanım kolaylığı ve tasarımıdır. Kullanılırken herhangi başka bir aparata ihtiyaç duyulmaktadır.

Bone Şal Nasıl Bağlanır?

Şal olarak kullanılan başörtüsü çok farklı şekillerde bağlanmaktadır. Her bağlama şekli ayrı bir güzellikte olup bu bağlama şekillerinin nasıl uygulandığı merak edilmektedir. Sitemizde yer alan ve farklı farklı isimlendirilen modelleri nasıl bağlanır uygulamalarını bulabilirsiniz.

Şal Modelleri:

Abiye Bone Şal: Abiye kıyafetlerinizle kombin yapabileceğiniz en moda en tarz modelleri aişe tesettürden temin edebilirsiz. Sizler için özel tasarlanmıştır. Her kafaya ve yüz şeklinize uyan bu şallarla göz kamaştırın. Evde dikmek uğraşmak zaman alır masraflı da bir iştir aynı zamanda. Aişe tesettür mayo size en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca sadece günlük kullanım aklınıza gelmesin o kadar çok çeşit var; payetli, işlemeli, Nakışlı ve taşlı her zevke ve keseye uygun olarak hazırlanmıştır tek yapmanız gereken kiyafetinize uygun olanı seçmek.

Taşlı Bone Şal: Aişe tesettür mayo ve şal giyim ışıl ışıl göz kamaştıran bir koleksiyon daha. Özel gün ve gecelerde en çok tercih edilen modellerden biri.. Uygun fiyat ve kaliteli işçiliğiyle tarzınızı kendiniz oluşturun.

Hazır Bone Şal: Kullanım kolaylığı açısından pratiklik sağlayan ve sorununa çözüm getiren özellikle vakti sınırlı bayanlar için son derece ideal. Böylelikle ayrıntı gerektiren toplu iğne ile tutturma, yüz şekline uyum gibi sorunlardan kurtulmak mümkün. Tek parça olan bu hazır şallar ayrıca bone takmayı da gerektirmez. Tek parçadan olan ve 2 ayrı fonksiyonu olan bone, saçlar toplandıktan sonra kolayca başa takılan boneler bone şal diye merak edenlere. Hem şıklık hem de kullanım kolaylığı sağlar. Şal kısmı istenilen şekle konulabilecek büyüklüktedir. Model ve renk zenginliği ile her kıyafet ve aksesuarlar kombinlenme kolaylığı sağlayan bone şallar gösterişli ve aynı zamanda büyüleyici etki yaratmaktadır. Bu kendinden boneli şalların ortadan kaldırır.

Hürrem Bone Şal: Osmanlı geleneğinden günümüze dek gelen kültürel özelliklerden biri Hürrem bone şallar, o dönemden günümüze kalan miraslardan. Televizyon dizilerinde sıklıkla kullanılan bu boneler Hürrem olarak çok beğenilmekte ve talep oluşturmaktaydı. Firma olarak bu talepler dikkate alınarak müşterilere sitemizden uygun ve kaliteli olarak satışa sunulmaktadır.

Uzun saatler ayna karşısında düzgün oldu mu, gün içerisinde kayar mı gibi sorunları ortadan kaldırmak amaçlı şallar kullanım kolaylığı açısından hemen tükenmektedir. Sitemiz olan Aisetesettur.com adresinde de Hürrem görülebilir ve satın alınabilir. Tek renk üzeri ve alın kısmına denk gelen kısmının abartılı işlemesi ile tarif edilen Hürrem şalları gündelik ve özel davetler için uygundur. El işlemesi bu şalların en belirgin özelliğidir. Kullanımı son derece pratik olan güpürlü şallar bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Güpürlü ve diğer modeller için bir profesyonel destek almadan tek başına kolayca kullanabileceğiniz bu tür şallar renk çeşitliliği ve kaliteli kumaşlardan üretilmiştir.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.