Abiye Hazır Türban

 • Yeniden Eskiye
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • Puana Göre
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.

Hazır Türban

Geleneksel başörtüsünden farklı olan türban çok sayıda kalın başlı toplu iğne ile başa sabitlenen başı sıkıca kavrayan örtüdür. Bu tarz bir eşarp takmak geleneksel yöntemlerle zorlu ve zahmetli bir iştir. Modern tesettür giyimde hazır türban kolaylığı sunulur. Bu tarz eşarpların tasarımı rahatlık ve şıklığı zahmete girmeden yaşama imkânı sağlar. İğnelere gerek kalmadan başa geçirilerek kullanılabilir ve şıklığı daha pratik şekilde yaşatır. Kullanım amacına ve tarza göre farklı hazır türban çeşitleri tercih edilebilir. Günlük kombinler ve abiye kombinler için şık çeşitleri sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Sade ya da gösterişli pratik hazır modellerini zahmete girmeden rahatlıkla takabilirsiniz.

Günlük Hazır Türban Modelleri Nasıl Kombin Yapılır

Günlük hayatta stilini ortaya koymak isteyen muhafazakâr hanımlar kombinlerini trend hazır türbanlar ile tamamlayabilir. Sokak modasına uyum sağlayacak kombinler sade ve şık hazır modellerle yapılabilir. Günlük hazır türban modelleri ile gittiğiniz her yede ışıldayabilirsiniz. Burgulu hazır tesettür bone şeklindeki bu tarz eşarplar spor şıklığı yakalamanızı sağlar. Örneğin; klasik ve spor şıklığınızı düz bordo burgulu hazır türban bone ile tamamlayabilirsiniz. Düz renk kıyafetler giydiyseniz, desenli bir model tercih edebilirsiniz. Hazır bağlanmış eşarp modelleri günlük hayatta tercih edebileceğiniz modellerdir. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kıyafetler hareketliyse düz ve sade kıyafetler düz ve sadeyse hareketli hazır modeller tercih etmektir. Bu tarz renkli bir eşarp takacaksanız kıyafetlerinizde eşarp renklerini tamamlayacak renk geçişleri hoş olur. Günlük kombinlerinize biraz daha şıklık katmak istiyorsanız, fularlı olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Gül desenli açık renk tonlarında bir hazır eşarp modelini yaz aylarında uzun tunik üzerine çok yakışır. Ya da düz turkuaz renkte bir şal modeli siyah üzerine turkuaz desenleri olan bir kıyafetle çok şık durur.

Yeni Sezon Hazır Türban Modelleri

Mevsime göre hazır trendleri de değişir. Modern tesettür giyim modasında hazır türbanların vazgeçilmez bir yeri var. Yeni sezon en güzel türban modelleri arasında iki renk şal boneler, düz renk ışıltılı modeller yanı sıra jakarlı, payetli ve dantelli modeller öne çıkıyor. Yeni sezon hazır eşarp modelleri günlük ve abiye kullanım için şık seçenekler sunuyor. Günlük modellerde burgu detaylı tasarımlar oldukça popüler. Spor şıklığı yaşatan düz renk kaymaz bone şeklindeki hazır modeller de yeni sezon gözdeleri arasında yer alır. Hazır abiye türban modellerinde taş detaylı modeller zarif ve gösterişli tasarımlara sahip. Fiyonklu ve simli hazır türban abiye modelleri düğünlerin ışıltısını yaşatıyor. Yeni sezon modellerde en şık tasarımları, cazip ve indirimli fiyatlarla sayfalarımızda alabilirsiniz.

Hazır Abiye Türban Nasıl Bağlanır

Özel günlerde, adavetlerde, düğünlerde tesettür şıklığını yaşatan tesettür abiyelerin tamamlayıcısı olan bu tarz abiye eşarpları çok kolay şekilde takabilirsiniz. Bağlama ya da duruş konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Simetrik olarak modeli başınıza uydurabilirsiniz. Hazır abiye eşarp takarken sadece başınıza doğru şekilde yerleştirmeniz yeterlidir. Kendinden bağlı olan bu eşarplara ekstra bir zahmet gerektirmez. Gösterişli bir abiye türban stili için güllü fiyonklu, taşlı, simli gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Daha sade ve zarif abiye eşarp kullanmak için burgulu tasarımlara bakabilirsiniz. Hazır türban alternatiflerinin hepsi, pratik uyulama kolaylık sağlar. Modeli başınıza yerleştirdiğinizde özenli bağlanmış gibi durur. Hazır eşarp için de aynı şey geçerlidir. Tüm hazır modellerde pratik kullanım rahatlığını yaşayabilirsiniz. Hazır türban çeşitleri tamamen pratik türban takma imkânı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tarz abiyelere hiçbir ekstra malzemeye gerek olmadan kolaylıkla bağlayabilirsiniz.

Hazır Bağlanmış Eşarp Modelleri Nasıl Kullanılır

Hazır bağlanmış eşarplar akıllı eşarp olarak da bilinir. Adı üstünde bu eşarp modelleri size hazır, pratik ve akıllıca eşarp takma olanağı sunar. Bu tarz koleksiyonlar arasında yer alan akıllı eşarplar sizin yerinize tüm işi yapar. Başınıza yerleştirip eklenti yerlerinden kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Oldukça uyun olan hazır eşarp fiyatları ile eşarp şıklığını pratik şekilde yaşayabilirsiniz. Hazır bağlanmış olan eşarpları ünlük hayatta istediğiniz kombinlerle kullanabilirsiniz. Tüm hazır türbanlar, kullanmak oldukça kolaydır. Beğendiğiniz modeli alıp istediğiniz kombine yakıştırabilirsiniz. Pratik kullanım rahatlığını sofistike şıklıkla buluşturuyoruz. Şık ve kaliteli üstelik ucuz hazır türban fiyatları ile sunduğunuz bu tarz eşarp çeşitlerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

 • Dil Kılavuzuna Ekle
  • Kelime listesi yok İngilizce -> Türkçe...
  • Yeni bir kelime listesi oluştur...
 • Kopyala
 • Dil Kılavuzuna Ekle
  • Kelime listesi yok Türkçe -> Türkçe...
  • Yeni bir kelime listesi oluştur...
 • Kopyala
 • Dil Kılavuzuna Ekle
  • Kelime listesi yok Türkçe -> Türkçe...
  • Yeni bir kelime listesi oluştur...
 • Kopyala
 • Dil Kılavuzuna Ekle
  • Kelime listesi yok Türkçe -> Türkçe...
  • Yeni bir kelime listesi oluştur...
 • Kopyala
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.