Görünüm:
Toplam 107 ürün görüntüleniyor.

Pratik Şal

Tesettürlü kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri de şallardır. Şallar her kadının tercih edeceği, kullanacağı ve her ortama uydurabileceği örtülerden biri olarak görülmektedir. Spor olarak da takılabileceği gibi özel günler için de tercih edilebilir. Ancak bazı kadınlar hem zamansızlıktan dolayı hem de uğraşmak istemedikleri için daha pratik şal çeşitlerini tercih etmek istemektedir. Bu şal çeşitleri sayesinde uğraşmadan, zaman kaybetmeden, güzel ya da çirkin oldu derdi olmadan saçları örtmek mümkün olmaktadır. Sitemiz içerisinde yer alan şal modellerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tercih edilecek modeller oldukça fazladır, her modelde ve her renkte uygun şalları firmamız içerisinde bulabilirsiniz. Özel modelli çeşitler olacakları için düğünlerde, kına gecelerinde bile takılabilecek çeşitlerdir. Her renkteki kıyafetlere uyum sağlar, fiyatlar konusunda da sizler için uygun seçenekler oluşturmaktayız. Firmamızdan alışveriş yapabilmek için Whatsapp destek hattımıza da danışabilirsiniz. Hızlı ve ayrıntılı cevap alabilirsiniz. İsterseniz adresimize de ulaşarak ürünlerimizi yakından görebilirsiniz. Bunun dışında sosyal medya hesaplarımıza da göz atarak yeni modellerden hemen haberdar olabilirsiniz. Yine diğer ürünümüz olan tesettür mayo için bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Pratik Şal Nasıl Giyilir?

Adı pratik şal olarak bilinen alternatifler oldukça kolay şekilde takılabilecek ya da giyilebilecek ürünlerdir. Çok fazla iğnelerle uğraşma derdi olmadan, ayna karşısında fazla vakit geçirmeden saçları örtmek ve güzel olmak mümkündür. Bu şal modellerini giymek türünden türüne göre değişiklik göstermektedir. Genelde kolay şekilde takılabilse bile bazılarında kadınlar kendi istedikleri gibi modeller de verebilirler.

Hazır boneli olarak hazırlanmış olan şalları direkt olarak baştan geçirmek mümkün olmaktadır. Saçlar ister topuz ister açık şekilde olabilir. Saça geçirildikten sonra ise uçlarını farklı şekillerde bağlamak mümkün olabilmektedir. İster arkada birleştirilebilir, ister bir ucu arkada bir ucu önde olabilir. Firmamız içerisindeki her şal kolay kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu şal çeşitleri arasında birçok özellik bulunmaktadır. Mıknatıslı modeller, dikişli seçenekler yer almaktadır. Tasarım açısından da değişiklikler söz konusu oluyor.

Hazır Pratik Şal Modelleri ve Fiyatları

Sitemiz içerisinde yer olan özel pratik şal modelleri birçok kategoriye ayrılmıştır. Bu kategoriler arasında çeşitli modeller bulunmaktadır. Mıknatıslı şal, Serra şallar, Desenli şal çeşitleri, Kaplama Dantel şallar, Pırlanta Güpürlü kolay kullanımlı şal alternatifleri, Serpme Taşlı şal çeşitleri, Tokalı olarak tasarlanmış alternatifler, Çiçekli taş çeşitleri sitemiz içerisinde ayrı olarak kategorilendirilmiştir. İstediğiniz gibi modelleri sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Sitemiz kolay tasarımlı olduğu için hemen her kategoriye ulaşım sağlayabilmektesiniz. Fiyatları ise sitemiz içerisinde oldukça uygun şekilde oluşturulmaktadır. Modelden modele göre farklılık söz konusu olabilmektedir. Çoğunlukla 20 TL ile 50 TL arasında değişiklikler olmaktadır. Eğer düzenli şekilde sitemizi takip ederseniz indirimleri görebilir ve daha uygun fiyatlı alışverişler gerçekleştirebilirsiniz. Özel günler için genel indirimler sağlamaktayız. Sizin bütçeniz için en iyi fiyatlandırmaları gerçekleştirmekteyiz.

Taşlı Pratik Şal

En uygun ve şık şal çeşitlerimiz arasında taşlı pratik şal alternatifleri bulunmaktadır. Taşlı modeller oldukça ilgi çekicidir ve çoğu kadının ilk tercihi olarak görülmektedir. Çünkü hem özel günler için hem de gündelik hayat için uygun seçenekler olmaktadır. Özellikle özel anlara göre şal modelleridir. Düğünlerde, kına gecelerinde, nişanlarda, doğum günlerinde kısacası özel her anda takılabilecek uygun bir şal seçeneğidir.

Firmamız özellikle bu taşlı modellerde birçok alternatifi siz kullanıcılarımıza sunmaktadır. Abiye şal modelleri olarak da tercih edilebilmektedir. Taşlı modellerimiz arasında tüllü, şifon, normal kumaştan yapılma seçeneklerimiz bulunmaktadır. Üzerinde tek tek serpiştirilmiş taşlar da bulunabilmektedir. Ya da belli bir bölgeye yoğunlaşmış taşlı şekillerde de alternatifler söz konusudur. Taç şeklinde, toka şeklinde, tek şerit şekilde tasarlanmıştır. Şeffaf taşlar kullanılıyor ancak bazı modellerimizde renkli alternatifler de tercih edilebiliyor. Tamamen sizlerin isteğine göre seçenekler oluşturuyoruz.

Dantelli Pratik Şal

Çeşitli modeller arasında dantelli alternatiflerimiz de kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Dantelli modellerde de çeşitli renklerimiz bulunmaktadır. Hem spor olarak kullanılabilir hem de özel anlarda tercih edilebilir. Yeşil, sarı, mavi, pembe, siyah, mor, haki gibi birçok renk çeşidimiz bulunmaktadır. Düz bir kumaş üzerine taç şekilde dantel geçişler yapılmaktadır. Oldukça şık şekilde bu danteller kumaş üzerine işlenmektedir. Şalın kollarının ucuna da danteller işlenebilmektedir.

Görüntü oldukça hoştur. Kişinin daha olgun ve zarif görünmesini sağlar. Bu dantelli şal modellerimiz de kolay şekilde takılabilir. Fiyatlarımız da oldukça uygun fiyatlıdır. Fiyatlar 30 TL ile 50 TL arasında farklılık göstermektedir. Bu modellerimizde de indirimler yapılır. Takip edenler bütçeye uygun şekilde alışveriş yapabilmektedir. Birçok ödeme çeşitleri bulunur. Bu ödeme çeşitlerinden size uygun olanını kolaylıkla tercih edebilir, kullanabilirsiniz.

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.