Görünüm:
Toplam 372 ürün görüntüleniyor.

Hazır Şal

Hazır şal nasıl kullanılır? ürün zaten soru sormaya gerek bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır. iki saniye gibi kısa bir sürede takılabilir kolay kullanıma sahiptir. Bu şallarla tüm şal bağlama tekniklerinden kurtulacaksınız. Ön kısmını ortalayıp enseden bağlayın bu kadar basit . Kalan uçları dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Şal kullanan hanımların Aişe tesettürü tercih sebebi budur. Firmamız esas olarak sadece hazır ve pratik şal üretmektedir. Sezonda trend neyse günün modası neyse o yönde üretmektedir. Üretimden tasarımına satışından müşteri memnuniyetine kadar bir çok konuda hassas davranan Aişe tesettür hazır şal modelleri ve fiyatları ile piyasada en çok seçeneğe sahip olan tek firmadır. 6 yıllık mazisinde şal denince ilk akla gelen firma olmayı başarmıştır.

Hazır şal ile kısa süre içerisinde hazırlanmak artık mümkün oluyor. Öyle ki sizler için özel olarak tasarlanan, tüm zorlukları ve zorlukların beraberindeki tüm aparatları ortadan kaldıran şallarımız sizlerden zamanınızı çalmayacak aksine bu konuda karlı çıkmanız için yanınızda olacak. Hazır Şallar Her Durum Ve Her Yüz Şekli İçin Uygunluk Gösterecektir!

Hayatın her alanı içinize tasarımlar oluşturan Aişe tesettür şal konusunda yüzlerce renk desen ve modele sahiptir. Firmamız 2018 yaz koleksiyonu için lohusa şalı /sünnet annesi şalı / haşema şalı gibi seçenekleri sunmaya hazırlanmaktadır. Burgu şal da yeni kolleksiyonumuzdur. Burgu şallar dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık seçenekleriyle karşınızda.

Biritli Bandana Hazır Şal

Yazlık ve kışlık seçenekleri oluşturulurken kullanılan kumaş şalın kalitesinde en önemli detaydır. Şal kumaşı normal şartlarda dikilmez dikime uygun bir dokuma değildir. Fakat Aişe tesettür şal üretirken dikişe uygun özel şal ürettirmektedir. Ürünlerin kanserojen içeren boya dahil bir çok alanda testleri yapılmıştır.

Hazır şallar arasından sizce sade modeller mi? Taşlı modeller mi? Yoksa payetli, nakışlı yahut işlemeli modeller mi daha çok dikkatinizi çekecek? Bunu öğrenmenin yolu bir an evvel modellerimize göz atmanızdan geçecek.

Hazır şal modelleriiçin artık daha fazla seçeneğe ulaşmak oldukça kolaydır. İnternetten ulaşılan sayısız seçenek içerisinde tercih edilecek olan kurum önem arz eder. Bizler sunduğumuz ürünlerin kalitesinden ödün vermeksizin birçok seçeneği sunarken kargo ile iletim yaparız. İnternetten online sipariş verilerek banka kartı ile ödenebilen ürünlerimize ulaşmak oldukça basittir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.