Hazır Eşarp

 • Yeniden Eskiye
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • Puana Göre
(16)
269,99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
50,00TL
(2)
269,99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
149,99TL
(5)
269,99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
169,99TL
(3)
269,99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
149,99TL
(3)
269,99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
249,99TL
(4)
269,99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
199,99TL
(0)
269,99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
199,99TL
(0)
269,99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
169,99TL
(19)
269,99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
169,99TL
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.

Günümüzde, birçok farklı modelde ve renkte üretilen hazır eşarp; tesettürlü kadınların rahatlıkla kullanabilmesi adına piyasaya sürülmektedir. Her geçen gün daha da artan ürün çeşitleriyle hizmet veren şal ve eşarp modelleri; işlevsel yapıları ve şık tasarımları ile gönülleri fethetmektedir.  Tesettür giyim, dönem modasının nabzını tutarak onlarca farklı çeşit tekstil ürünü tasarlanmaktadır. Bu tekstili ürünleri arasında, gözde bir yere sahip olan türban modelleri; şık görünümleri ve işlevsel yapıları nedeniyle öne çıkmaktadır.  Tesettür modasının en vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan hazır eşarp, kolay kullanım olanağı sunması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Gün içerisinde herhangi bir müdahale yapmadan kusursuz görünen bu eşarplar, tesettürlü kadınların daha rahat hareket etmesine olanak tanımaktadır.  Aişe Tesettür, bünyesinde bulunan onlarca farklı çeşit ve renge sahip olan hazır eşarp modelleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Tesettürlü kadınların ihtiyaç duyduğu tüm tekstil ürünleri, Aişe Tesettür imzasıyla piyasaya sürülmektedir.  Kullanışlı ve işlevsel şal modelleri ile öne çıkan Aişe Tesettür, her sezon olduğu gibi yeni dönemde de tesettürlü kadınların en mükemmel yardımcısı olarak nitelendirilmektedir. Eşarp ve şal çeşitliliği bakımından çığır açan Aişe Tesettür, bütçe dostu fiyat politikaları ile de öne çıkmaktadır. 

Hazır Eşarp Modelleri

Tesettürlü kadınları en gözde ürünleri arasında yer alan türban modelleri, onlarca farklı çeşit ve renkle üretilmektedir. Kullanışlı ve ferah yapılarıyla öne çıkan bu tasarım harikası ürünler; tesettürlü kadınların en iyi yardımcıları arasında yer almaktadır. Sürekli değişen moda ve güzellik algısı, tesettür giyim ürünlerinin de evrilmesine neden olmaktadır. Çağın mevcut moda unsurları, tesettür giyim ürünlerinin şekil almasına sebebiyet vermektedir. Trend olan renk ve modeller, tesettür giyimin üretim çerçevesini oluşturmaktadır. Güncel moda unsurlarından büyük ölçüde etkilenen şal modelleri, işlevsel ve kullanışlı yapılarıyla öne çıkmaktadır. Eşarp modelleri arasında yer alan onlarca farklı çeşit ürün, her beğeniye rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir.  Tafta, penye, ipek, pamuklu ve şifon gibi kumaşlarla üretilen eşarp modelleri; tesettürlü kadınların hizmetine sunulmak adına piyasaya sürülmektedir. Her biri farklı yapıda olan bu ürünler, en şık kombinlerin yegâne tamamlayıcısı olarak nitelendirilmektedir.  Eşarp ve şal çeşitleri arasında yer alan hazır eşarp modelleri; kullanışı yapısı ve uygun fiyatlı olması nedeniyle öne çıkmaktadır. Onlarca farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülen bu ürünler, tesettürlü kadınların günlük yaşamını kolaylaştırmaktadır.  Renk ve desen çeşitliliği bakımından mükemmel bir zenginliğe sahip olan hazır eşarp modelleri; üstün nitelikli özellikleri sayesinde diğer eşarp modelleri arasında öne çıkmaktadır. Kaliteli kumaşı ve işlevsel kullanım olanağı, hazır eşarp modellerinin sıklıkla tercih edilmesine neden olmaktadır. 

Hazır Eşarp Çeşitleri

Aise Tesettür, ürün çeşitliliği bakımından öncü olan markalar arasında yer almaktadır. Birbirinden şık ve kullanışlı ürün çeşitleri, Aişe Tesettür imzasıyla tesettürlü kadınlara ulaşmaktadır. Onlarca farklı model ve renkte üretilen ürünler, en kaliteli haliyle müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.  Her renk ve modelde üretilen eşarp çeşitleri, kolay kullanım olanağı sunmaları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Yap – çık kombinlerinin en gözde ürünleri arasında yer alan hazır eşarp çeşitleri, her beğeniye ve tarza hitap edebilmektedir.  Kolay eşarp modelleri arasında yer alan pamuklu kumaş ürünleri, kış aylarının en vazgeçilmez ürünleri olarak nitelendirilmektedir. Pamuk sıcaklığının hazır eşarp konforuyla buluştuğu bu modeller, onlarca farklı renk seçeneği sayesinde müşterilerinin gönlünü fethetmektedir.  Aişe Tesettür sayesinde; penye eşarp türleri, kolay eşarp modellerinin rahatlığıyla buluşmaktadır. Ütü gerektirmeyen ve hiçbir şekilde kırışmayan penye kumaş, zengin renk seçenekleri ile müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.  Triko ve örme hazır şallar, sıcacık yapısı ve yumuşacık dokusu ile öne çıkmaktadır. Kış aylarının daha konforlu geçmesini sağlayan bu ürünler, farklı renk seçenekleri ile de dikkat çekmektedir. Hardal, yeşil, mavi ve haki gibi renklerle üretilen bu modeller, kullanım kolaylığı sunmaları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. 

Hazır Eşarpların Renk Seçenekleri 

Mevcut piyasada, hayal edilen tüm renklerde ürün bulmak mümkündür. Hazır eşarpların renkleri ise güncel moda trendlerinden büyük ölçüde etkilenmektedir. Yap – çık kombinlerinin en değerli ürünü olan kolay eşarp modelleri, farklı renk seçenekleri sayesinde hemen hemen her beğeniye hitap edebilmektedir. Kırmızı, mavi, siyah, yeşil, beyaz ve pembe gibi klasik renklerin dışında; neon tonlar, haki, kahverengi, hardal, fuşya ve narçiçeği gibi renkler, kolay eşarp modellerinin üretim çerçevesinde yer almaktadır. Her kombine rahatlıkla uyum sağlayan eşarp hazır şal ve türban ürünleri; en kaliteli haliyle müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır. Farklı renk seçenekleri, eşarp ve şal ürünlerinin daha kullanışlı olmasına olanak tanımaktadır. Hemen hemen her beğeniye hitap edebilecek renk seçenekleri, eşarp ve şal modellerinin de üretim çerçevesini oluşturmaktadır. Tesettürlü kadınlar, kıyafetlerine uyum sağlayacak şal renklerini kolaylıkla seçebilmektedir. 

Hazır Eşarplar Nasıl Kullanılır? 

Hazır türban modellerinin kullanımı, son derece pratik ve kolay uygulanabilen adımlar içermektedir. Bone kullanımına dahi ihtiyaç duymayan bu ürünler, istenilen her kombine rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Gün içinde bozulma veya kayma yapmamaları nedeniyle öne çıkmaktadırlar. İğne kullanımına ihtiyaç duymaması, bu ürünlerin en işlevsel özelliği olarak gösterilmektedir. Yürüyüş, piknik, konser ve sinema gibi aktivitelere en iyi şekilde uyum sağlayan kolay eşarp modelleri; hızlı ve pratik kullanılmaları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Renk seçenekleri konusunda da mükemmel bir performans sergileyen bu ürünler, uygun fiyatlı çözümler sunarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Yalnızca boyna geçirmeyle dâhi hızlı bir şekilde hazır olan hazır şal ürünleri, kullanışlı ve işlevsel özellikleri sayesinde diğer eşarp modelleri arasında öne çıkmaktadır. Özellikle çalışan ve sosyal yaşamda aktif olan tesettürlü kadınlar, kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünleri sıklıkla tercih etmektedir. Eşofman üzerinde dâhi mükemmel bir şekilde görünen türban modelleri, uygun fiyat aralıkları da sayesinde öne çıkmaktadır. Kumaş ve model bakımından farklılaşan bu ürünler, hemen hemen her beğeniye hitap eden bir çeşitliliğe sahiptir. Tesettürlü kadınlar, kendi zevkleri doğrultusunda en güzel seçimi kolaylıkla yapabilmektedir. 

Hazır Eşarp Fiyatları 

Tesettür giyim ürünlerinin fiyat aralıkları, kumaş ve model türüne göre değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik faktörleri, eşarp ve şal modelleri üzerinde de etkili olmaktadır. Bununla birlikte, eşarp ve şal modellerinin fiyatları; her kadının ulaşabileceği bir kulvarda yer almaktadır. 

Hazır eşarp fiyatları, söz konusu ürünün kumaş ve model türüne göre değişkenlik göstermektedir. Birbirinden şık parçalarla mükemmel bir görünüm sunan bu ürünlerin, uygun fiyatlarla piyasaya sürülmesi; tesettürlü kadınların yaşam standartlarını yükseltmektedir. Tesettür giyimin en önemli faktörleri arasında yer alan türban ürünleri, her kadının ulaşabileceği bir fiyat aralığında yer almaktadır. Söz konusu ürünlerin fiyat aralıkları, kullanılan malzeme ve tasarım unsurlarına göre değişkenlik gösterse de; hemen hemen her kadın bu ürünlerden yararlanabilmektedir. Hazır eşarp fiyatları, bütçe dostu bir yapı sergilemeleri nedeniyle müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Hazır eşarp fiyatları üzerinde etkili olan faktörler; marka, model, renk, kumaş, tasarım ve aksesuar olarak sıralanmaktadır. Uygun fiyatlı olması nedeniyle öne çıkan bu ürünler; kullanım kolaylığı sunan özelliklerle donatılarak piyasada sürülmektedir. 

Hazır türban; tesettürlü kadınların, günlük yaşamında daha pratik hareket edebilmesine olanak tanımaktadır. Tak – çık kolaylığının en güzel örneklerinden biri olan bu ürünler, renk ve model çeşitliliği bakımından da oldukça işlevsel bir yapı sergilemektedir. Tesettürlü kadınlar, kendi beğenileri ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun seçimi kolaylıkla yapabilmektedir. 

Stil sahibi Müslüman kadınlar, tesettür giyim ürünlerinin işlevsel özelliklerinden sıklıkla yararlanmaktadır. Günlük hayatta ve iş yaşamında aktif rol oynayan Müslüman kadınların, daha kullanışlı ve konforlu ürünlere yönelmesi gerekmektedir. Konfor ve kullanım kolaylığı, tesettür giyim ürünlerinin en işlevsel özellikleri olarak gösterilmektedir. 

Gelişen teknoloji ve moda algılarındaki değişim, tesettür giyim ürünlerinin de nitelik kazanmasına olanak tanımaktadır. Dönem modasının nabzını en iyi şekilde tutan tesettür giyim, işlevsel ve kullanışlı şal modelleri ile de öne çıkmaktadır. Tesettürlü bir kadının en iyi yardımcısı olan şal modelleri, birden fazla çeşidi ve rengiyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. 

Aişe Tesettür, tesettür giyim sektörünün en önde gelen isimleri arasında yer almaktadır. Bünyesinde bulunan hazır türban modelleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanan Aişe Tesettür; bütçe dostu fiyat politikaları ve kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkmaktadır. Hazır eşarp konusundaki geniş ürün yelpazesi, Aişe Tesettür ’ün sıklıkla tercih edilmesine neden olmaktadır. 

Hazır Türban Modelleri

Dönemin moda anlayışından, büyük ölçüde etkilenmekte olan tesettür giyim; Müslüman kadınların konforu ve şıklığı için var gücüyle çalışmaktadır. Tesettürlü bir kadının günlük yaşamda ihtiyaç duyabileceği tüm parametreler, tesettür giyim unsurlarının işlevsel özellikleriyle hızlı bir şekilde karşılanmaktadır. Söz konusu unsurların tümü, daha şık ve daha konforlu olabilmenin yollarını içermektedir. 

Tesettür giyim ürünlerinin en vazgeçilmez türü olan sal ve eşarp modelleri, onlarca farklı çeşidi ile müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır. Müslüman kadınların şıklığı ve konforu için tasarlanan bu ürünler, onlarca farklı renk ve model çeşitliliğine sahiptir. Moda algılarından büyük oranda etkilenen türban ürünleri; tesettürlü kadınların daha şık ve modern görünmesine olanak tanımaktadır. 

Şal ve eşarp modelleri; ipek, pamuklu, penye, tafta, şifon ve saten gibi kumaşlarla üretilmektedir. Bu kumaşların işlev kazanabilmesi için ürünlerin doğru bir şekilde tasarlanması gerekmektedir. Şal bone, hazır şal, hazır eşarp, biritli şal, klâsik şal ve oversize hijap; en işlevsel ve şık görünümlü şal modelleri olarak sıralanmaktadır. Bu çeşitler arasında, en çok tercih edilen model ise hazır eşarp çeşitleri olarak gösterilmektedir. 

Hazır eşarp modelleri, tesettürlü kadınların günlük hayatta ve iş yaşamında daha rahat hareket edebilmesine olanak tanımaktadır. Onlarca farklı renk seçeneği ve model çeşitliliği ile hemen hemen her beğeniye hitap edebilmektedir. Rahatlık ve şıklığın bir arada bulunduğu bu ürünler, işlevsel ve üstün nitelikli özellikleri sayesinde tesettürlü kadınların en gözde aksesuarları arasında yer almaktadır. 

Hazır Şal ve Eşarp Çeşitleri

Aişe Tesettür, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli satış süreçleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Tesettür giyim konusunda öncü olan Aişe Tesettür, üstün nitelikli ürünleri nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Eşarp ve şal modelleri konusunda da son derece kaliteli hizmet veren Aişe Tesettür, Müslüman kadınların en iyi yardımcısı olarak nitelendirilmektedir. 

Aişe hazır türban çeşitleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Bone Şal
 • Hazır Eşarp
 • Kepli Bone Bant
 • Tokalı Bone
 • Büzgülü Bone
 • Fularlı Şal Bone
 • Zincir Bone Şal
 • Dolama Bone Şal 
 • Hazır Şal 

Kullanım kolaylığı ve pratiklik bakımından mükemmel bir hizmet sunan hazır eşarp modelleri; tesettürlü kadınların günlük yaşamını büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Hazır şal ve eşarp modelleri sayesinde, uzun uzun türban yapma dönemi sona etmektedir. Tesettürlü kadınlar, kullanım kolaylığı sunan bu ürünler sayesinde; daha konforlu bir hayat sürmektedir. 

Resmi davetlerde de son derece şık bir görünüm sunan hazır başörtü modelleri, gösterişli görünmeyi seven kadınlar için özel olarak tasarlanmaktadır. Farklı desen ve renk çeşitliliği, istenilen her kombinde kullanılabilmesine olanak tanımaktadır. Oldukça şık ve asil bir görünüm sunan bu ürünler, uygun fiyat aralıklarına sahip olmaları nedeniyle de öne çıkmaktadır. 

Spor kombinlerde de rahatlıkla kullanılabilen hazır eşarplar, özellikle yaz aylarının daha konforlu geçmesine olanak tanımaktadır. Sıcaklık ve güneş ışınları nedeniyle bunalan tesettürlü kadınlar; hazır şal ve eşarp modelleri ile derin bir nefes almaktadır. Terletmez yapısı ve hava alan gözenekleri ile öne çıkan bu ürünler, tesettürlü kadınların en gözde aksesuarları arasında yer almaktadır. 

Hazır Türban Nasıl Kullanılır? 

Hazır eşarp ve şal modelleri, son derece kolay ve pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Bu ürünlerin kullanımında ek bone veya iğne gibi aparatlara ihtiyaç duyulmamaktadır. Gün boyu hiçbir müdahale olmadan kusursuz görünen kolay türban ürünleri, tesettürlü kadınların günlük yaşamını kolaylaştırmaktadır. Topuz tokası dâhi istemeyen bu ürünler, işlevsel ve kaliteli yapısı sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. 

Yaz aylarında, hazır türban çeşitlerinin kullanım miktarı artmaktadır. Tesettürlü kadınlar, yaz aylarının olumsuz etkilerinden; ferahlatıcı ve konforlu şal çeşitleriyle sıyrılmaktadır. Terletmez yapısı ve tiril tiril kumaşı ile tesettürlü kadınların daha konforlu bir yaz geçirmesine olanak tanıyan hazır eşarp çeşitleri; üstün nitelikli özellikleri sayesinde diğer türban modelleri arasında öne çıkmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. 

İşlevsel ve kaliteli hazır eşarp modelleri, Aişe Tesettür imzasıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen ürünleri ile kendi sektörünün en iyisi olan Aişe Tesettür, ucuz hazır türban fiyatları konusunda da müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Tüm kadınların ulaşabileceği bir kulvarda olan ürün fiyatları, bütçe dostu yapıları sayesinde; kişilerin istedikleri ürünlerden kolaylıkla yararlanabilmesine olanak tanımaktadır. 

Hazır Şal ve Eşarpların Renkleri

Hazır şal ve eşarp modelleri, onlarca farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülmektedir. Tesettürlü kadınların ihtiyaç duyduğu tüm renk seçenekleri, ürün çeşitliliği içerisine yer almaktadır. Böylece, söz konusu ürünlerin istenilen her kombinde kullanılabilmesi mümkün hale gelmektedir. İster şık ister spor olsun, bütün kombinler; hazır şal ve eşarpların şık görünümü sayesinde en iyi şekilde tamamlanmaktadır. 

Düz renk seçeneklerinin yanı sıra, farklı desen ve modellerde de üretilen hazır şallar; şık ve zarif görünüşleri nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığıyla kullanılan bu ürünlerin, tüm kombinlere kolaylıkla uyum sağlamakta ve tesettürlü kadınların daha güzel görünmelerine olanak tanımaktadır. Birbirinden şık parçalarla tamamlandığında, son derece şık bir sonuca imza atmaktadır. 

Hazır Türban Fiyatları

Hazır türban fiyatları, ürünün çeşidi ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Söz konusu ürünün kumaş türü ve niceliksel özellikleri de fiyatlandırma sistemi üzerinde etkili olmaktadır. Tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan hazır şal modelleri, uygun fiyatlı olmaları nedeniyle de öne çıkmaktadır. Bütçe dostu fiyat aralıkları, söz konusu ürünlerin üretim çerçevesini oluşturmaktadır. 

Tesettürlü kadınların rahatlıkla kullanabilmesi adına üretilen başörtüsü modelleri, birçok farklı çeşidi ile piyasaya sürülmektedir. Modanın son trendleri, hazır model başörtüsü çeşitlerinin rağbet görmesine neden olmaktadır. Özellikle iş yaşamında ve sosyal hayatta aktif rol oynayan kadınlar, kolayca takılabilen başörtüsü modellerinden sıklıkla yararlanmaktadır. Uygun fiyatlı çözümler sunması nedeniyle de öne çıkan bu ürünler, tesettürlü kadınların en gözde aksesuarları arasında yer almaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.