Yeni Sezon Ürünler Dahil 3 Al 2 Öde Kampanyamızı İnceleyin!
Hemen Tıklayın!
x
Burgu Bone

Burgu Bone

27 Mayıs 2018

Bazen aradığımız ürün birden çok güzelliği barındırsın isteriz… Ayrı ayrı yerlerde değil de, bir arada bulmayı bekleriz, ihtiyaç duyduklarımızı. Tamam bu konuda büyük hayalleriniz olabilir ama; biz şimdi konumuzla ilgili olanlara odaklanalım. Tesettür giyimi tercih ediyorsunuz ve sizin de bu alanda temel sorunlarınız; şıklık, kalite, fiyat, rahatlık… Nasıl da anlaşıyoruz değil mi ?! Aynı dili konuşuyoruz da ondan. Sadece Türkçe değil kast ettiğimiz, ihtiyaçlarımızın dili de aynı. Aişe Tesettür’ün hazırladığı birbirinden güzel parçalardan bir kombin oluşturdunuz ve sıra geldi başörtüsüne… Başörtüsü ya da, şal değil de, başka bir şey olsun istiyorsunuz… Neden olmasın ?! Buyrun, bone modellerimiz içinde, yeni bir ürün; burgu bone modelleri !...

Ayna Ayna Söyle Bana, Burgu Bonem Nasıl ?

Ne demiştik ? Öyle bir ürün olsun ki; birden fazla özellik barındırsın. Önce bakalım, ihtiyacımızı temel noktalarda karşılıyor mu ? Bu ürün giyim tarzımıza uygun mu ? Aradığımız şıklıkta mı ? Kullanımı kolay mı, rahat edecek miyiz ? Kalitesi nasıl peki ? Fiyatını unutmayalım, onu da soralım… Ekonomik mi ? İster günlük kullanım için ister abiye… İkisinde de sizi kurtaracak bir burgu bone mutlaka vardır. Fiziki şartları da dert etmeyin, çünkü; farklı baş ve yüz özellikleri üzerinde hassasiyetle duruldu bu ürün geliştirilirken. Son derece iddialı olduğumuz hazır boneler içinde, farklı bir şıklık sunuyor burgu modellerimiz. Esnek, kaliteli kumaşlar kullandık ki; uzun süreli etkinliklerinizde rahatsızlık vermesin ! Kullananlar bilir rahatlığını, ilk defa deneyecekseniz, pişman olmayacaksınız. Fiyat meselesine gelince… Yapmayın, Aişe Tesettürdesiniz, yani en iyiyi en uygun fiyata bulabileceğiniz adreste!

Burgu Bonemi Takarım, Hemen Çıkarım !

Pratik bir ürün, kimseyi kapıda bekletmeyeceksiniz. Ayna karşısında dakikalarınız heba olmayacak, takacak ve çıkacaksınız. Siz sadece burgu bonenizi hangi giysilerle kullanacağınıza karar verin. Bu kolaylığa şıklığı da ekleyin, kaliteden ödün vermediğimizi zaten biliyorsunuz. Renkler ve kumaşlar ciddi bir alternatif zenginliği sunuyor size… Burgu bilezik, burgu makarna gibi, yeni ve güzel bir burgu daha ! Aişe Tesettür’ün burgu boneleri !

Bebe Mavi Tesettür Burgu Bone Gri Tonlu 3 Boyutlu Tül Tesettür Burgu Bone Leopar Desenli Tesettür Burgu Bone 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.