Blog

Tesettür Kombini Nasıl Yapılır?

16 Ağustos 2019

Her ortamda doğru kombin yapıp şık görünmek hepimizin beklentisi. Fakat yanlış seçimler sizi günün rüküşü de yapabilir. Her ortamın kendine özgü giyim kuralları vardır.Tesettür kombini nasıl yapılır,konusunda başarılı çözümlerin üretilebilmesi için bazı tavsiyelere uyulması oldukça önemlidir.

Tesettür Mayo Tercihi Neye Göre Belirlenmeli?

15 Ağustos 2019

Tesettür mayo seçiminde kumaş tercihi ve kalitesi en önemli madde olmalı.Tesettür mayonun rahat kullanılabilmesi için belirli hususlarda dikkatli davranılması ve en ideal seçimlerin yapılması gerekir. Aişe Tesettür ailesi olarak üretirken kumaş kalitemize diğer her adımdan daha fazla önem, zaman ve emek harcamaktayız.

Spor Tesettür Kombini Oluşturma

04 Ağustos 2019

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen spor tesettür kombini, günlük hayatta bayanlara hem rahatlığın keyfini hem de şıklığın hazzını yaşatır. Spor tesettür klasik tesettüre oranla çok daha konforlu bir hareket imkânı sağlar. Ayrıca çok daha enerjik ve canlı bir imaj sağlarken modern bir görüntü yaratır.

Pratik 5 Şal Bağlama Taktikleri

23 Temmuz 2019

Günümüzde tesettür kullanan hanımlar daha çok şal tarzındaki eşarpları kullanmayı tercih ediyor. Her geçen gün daha popüler hale gelen şal eşarpların hem modern ve şık görünmesi hem de pratik ve rahat kullanımı ile kolaylık sağlaması bu denli büyük bir rağbet görmesinin en büyük nedenleri arasındadır.

Yelekli Haşema Modelleri

17 Mayıs 2019

Moda akımı günlük hayattı şekillendirebildiği gibi son yıllarda plajları da etkilemeye başlamıştır. Yıllar önce kapalı giyinen kadınlar deniz sahillerinden uzak dururken, günümüzde haşemalar sayesinde denize rahatlıkla girebilmeye başladılar ve plajları renklendirdiler. Haşema modelleri farklı tarzlarda yapılmaktadır. Birçok modeli bulunan haşemalar rahat ve kolay kullanım için badi ve tayt üzerine yelekli haşema modelleri kullanılmaktadır. Yelek kullanarak basenlerinizi dizlerinize kadar rahatlıkla örtebilir ve plajda rahat edebilirsiniz. Düz renk badi ve tayt üzerine farklı renk yelek kullanarak iyi bir kombin oluşturabilirsiniz.

Yarım Haşema Modelleri

17 Mayıs 2019

Haşema muhafazakar bayanların yazın denize ve havuza girmek için tercih ettikleri mayo modelleridir. Bu modeller kendi arasında iki guruba ayrılır ve hanımlara büyük rahatlık sağlar. Kapalı bayanların çok fazla tercih ettiği yarım haşema modelleri yarı tesettür mayo olarak sınıflandırılır. Bu modeller sayesinde bütün yaz ister denizde ister havuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tamamen bayanların rahatı düşünülerek tasarlanmış olan modeller gün boyu rahat hareket etmenize olanak sağlar. Likralı olması sebebi ile avantajlı ve rahat kullanım imkanı sunar.

Ucuz Haşema Modelleri

17 Mayıs 2019

Ülkemizde haşema adıyla bilinen tesettür mayo çeşitleri farklı modellerde üretilmeye başlanmıştır. Bu modeller arasında, yarım kapalı, tam kapalı, taytlı haşema, şortlu haşema, yelekli haşema, yapışmayan haşema gibi çok sayıda model bulunmaktadır. Ucuz haşema modelleri bayanların daha fazla ilgi gösterdiği ürünlerdir. Çünkü birçok insan sezonluk kullanmak istediği için ürün seçimlerinde daha ucuz ve ekonomik olmasına özen gösteriyor. Tüm haşema modellerinde farklı fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Tesettür mayo üreticileri sürekli olarak yeni modeller üzerinde çalışarak farklı renkler ve desenler kullanarak yeni ürünleri üretmeye ve piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar.

Tesettür Haşema Modelleri

17 Mayıs 2019

Yaz aylarında deniz ve havuza girmek için tesettürlü bayanların tercih ettiği mayo seçenekleri arasında yer alan haşemalar birçok farklı seçeneklere sahiptir. Tesettür mayo olarak bilinen modeller farklı seçeneklere ve çeşitlere sahip kapalı ve yarı kapalı modelleri ile oldukça fazla seçenekler halinde satılmaktadır. Tesettür haşema modelleri bayanların her ortamda rahatlıkla kullanabilecekleri şık bir görüntüye sahiptir. Deniz, havuz gibi mekanlarda farklı model seçeneklerini kullanarak rahat ve keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Özel kumaş yapısı sayesinde hem kullanışlı hem de vücut hatlarınızı ortaya çıkarmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Taytli Hasema Modelleri

17 Mayıs 2019

Dünyanın birçok ülkesinden insanlar denize girebilmek için ülkemize gelirken, ülkemizdeki kapalı bayanların büyük çoğunluğu denize girememekte. Son yıllarda tesettür mayo ürünlerinin geliştirilmesiyle kapalı bayanlarda denize rahatlıkla girmeye başladılar. Haşema modelleri geliştirilirken taytli hasema modelleri, hem tam kapalı hem de yarım kapalı modeller olarak üretilmeye başlandı. Vücudunun görünmesini istemeyen ve tesettür tarzını benimseyen bayanlar haşema modellerini kullanarak yaz tatillerini deniz kenarında rahatlıkla yapmaya başladılar. Dini inançları gereği elleri ve ayakları haricinde vücut bölümlerinin görünmesini istemeyen bayanlar için haşema modelleri farklı tarzlarda üretilerek hem denize girmeyi kolaylaştırmakta hem de vücudu güneşten korumaktadır.

Tam Kapalı Haşema

17 Mayıs 2019

Tesettür mayo üretici firmaları haşema üretimlerinde genellikle iki model üzerine çalışmalar yapıyorlar. Bunlar tam kapalı haşema ve yarım kapalı haşema modelleridir. Bu modeller bayanlar için tasarlanmaktadır. Erkekler için haşema tasarımları göbek ile diz kapağı arasını örtecek şekilde uzun şort modeli olarak tasarlanmaktadır. Ülkemizde haşema denildiğinde ilk olarak bayanlar akla gelir ve sadece bayanlara has bir ürün olduğu düşünülür. Haşema modelleri, kadın, erkek, çocuk ürünleri olarak hazırlanmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.