Blog

TESETTÜR BONE NASIL TAKILIR ?

17 Eylül 2019

Günümüzde moda trendleri çok hızlı bir şekilde değişmektedir. Tesettür ürünleri de moda dünyasına hızlı ve renkli bir giriş yapmıştır. Gün geçtikçe yaşam tarzlarına ve modaya uyum sağlayan birbirinden şık ve rahat boneler Aişe Tesettür tarafından sizler için tasarlanmıştır.Değişen moda akımlarıyla birlikte bone artık iç bone kullanımından uzaklaşıp günlük ve abiye kıyafetlerle de kullanabileceğiniz zarif ve pratik hale gelmiştir. Çeşitli kumaş ve renklerle üretilen, tak-çık şeklinde oldukça pratik bonelerle zamandan da tasarruf sağlayacaksınız.

Yaz ve Kış Aylarına Özel Tesettür Önerileri

18 Ağustos 2019

Değişen mevsim koşullarına göre kadınların dolaplarındaki kıyafetlerde de bazı değişiklikler oluşmaktadır. Yaz mevsimi biterken dolaptaki cıvıl cıvıl renklerin, çiçekli ve ince kumaşların yerini daha kalın kumaşlara, mont,hırka ve ceketlere, daha sakin renk tonlarına bırakmaktadır. Aynı şekilde yaz mevsiminin gelişiyle birlikte dolapta daha az yer kaplayan ürünler, ışıltılı renkler, incecik çiçek ve böcek desenli kumaşlar olarak dikkat çekmektedir.

Spor Tesettür Kombini Oluşturma

04 Ağustos 2019

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen spor tesettür kombini, günlük hayatta bayanlara hem rahatlığın keyfini hem de şıklığın hazzını yaşatır. Spor tesettür klasik tesettüre oranla çok daha konforlu bir hareket imkânı sağlar. Ayrıca çok daha enerjik ve canlı bir imaj sağlarken modern bir görüntü yaratır.

Haşema Fabrika Satış Mağazası

17 Mayıs 2019

Ülkemizde tüm tesettür giyim ürünlerinin üretimini ve satışını yapan firmamız online alışveriş sitesi üzerinden tüm ürünlerini sizlere sunmaktadır. Tesettür mayo modellerimi tercih ederek yaz tatilinizi keyifli bir şekilde geçirebilir, denize rahatlıkla girebilirsiniz. Haşema fabrika satış mağazası hizmetlerimizde tüm yeni ürünlerimizi sergiliyoruz. Ayrıca fabrika satış mağazamızda birçok ürün çeşidini daha ucuza alabilirsiniz. Haşema modellerimizi tüm kapalı giyim tarzlarına göre tasarlayarak üretiyoruz ve ucuz fiyatlarla sizlere satıyoruz. Tesettür giyim tarzınız ne olursa olsun aradığınız tüm modelleri mağazamızda bulabilirsiniz.

Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

08 Ocak 2019

Genel anlamı ile örtünmek eylemini ifade eden tesettür, yeni bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Muhafazakar yaşam sitilini benimsemiş olan tesettürlü hanımlar her geçen gün sayıca artmaktadır. Tesettürlü bayanların geleneksel kalıptan çıkmak istemesi sonucu, tesettür modasının yönü değişerek farklı ürünlere olan talep artmıştır. Piyasada oluşan bu talebi değerlendiren genç tasarımcılar tesettür giyime yeni bir yorum ve soluk getirmiştir.

Abiye Eşarp Modelleri Yapılışı

28 Haziran 2018

Aise Tesettür Giyim başörtüsü kategorisinde yer alan eşarp tesettür giyimini benimsemiş bayanların vazgeçilmez aksesuar ürünüdür. Kıyafet ile birlikte uyum içerisinde olan modeller birçok kişinin tercihi olmaktadır. Modeli ve dokusu farklı olan seçenekleri ile kullanıcısının karşısına çıkan ürünler bağlama modelleri sayesinde fark yaratıyor. Abiye eşarp modelleri yapılışı kullanıcıların tercihleri doğrultusunda ve kıyafete göre değişlik gösterebiliyor. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.