Blog

Tesettür Şal Nasıl Takılır?

03 Ekim 2019

Tesettür giyimde son dönemlerin en gözde parçaları haline gelen şallar farklı ve şık tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Şal seçiminizi yaparken tarzınızı yansıtan birbirinden güzel modeller arasından şıklığınızı tamamlayacak şal modellerini tercih ederek istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.  Tesettür giyimde şal seçimi tarzınızı tamamen yansıtmak ve modaya uygun kombin yapmak için size avantaj sağlayacaktır.

Kış Aylarında Tercih Edilecek Tesettür Tunik Modelleri

24 Eylül 2019

Tesettür giyim modası sürekli kendini yenileyerek  fark yaratmaya devam ediyor.Tesettürlü kadınların en sevdiği parçalardan biri olan tunik modelleri, her mevsim için şık alternatifler sunmaktadır. Aişe Tesettür kış sezonunda hem rahat hem şık tesettür tunik modelleriyle gardırobunuza canlılık katacak.Model ve renk çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu tesettür tunik modellerini günlük hayatınızda, iş hayatınızda ya da özel davetlerinizde tercih edebilirisiniz.

TESETTÜR BONE NASIL TAKILIR ?

17 Eylül 2019

Günümüzde moda trendleri çok hızlı bir şekilde değişmektedir. Tesettür ürünleri de moda dünyasına hızlı ve renkli bir giriş yapmıştır. Gün geçtikçe yaşam tarzlarına ve modaya uyum sağlayan birbirinden şık ve rahat boneler Aişe Tesettür tarafından sizler için tasarlanmıştır.Değişen moda akımlarıyla birlikte bone artık iç bone kullanımından uzaklaşıp günlük ve abiye kıyafetlerle de kullanabileceğiniz zarif ve pratik hale gelmiştir. Çeşitli kumaş ve renklerle üretilen, tak-çık şeklinde oldukça pratik bonelerle zamandan da tasarruf sağlayacaksınız.

Yaz ve Kış Aylarına Özel Tesettür Önerileri

18 Ağustos 2019

Değişen mevsim koşullarına göre kadınların dolaplarındaki kıyafetlerde de bazı değişiklikler oluşmaktadır. Yaz mevsimi biterken dolaptaki cıvıl cıvıl renklerin, çiçekli ve ince kumaşların yerini daha kalın kumaşlara, mont,hırka ve ceketlere, daha sakin renk tonlarına bırakmaktadır. Aynı şekilde yaz mevsiminin gelişiyle birlikte dolapta daha az yer kaplayan ürünler, ışıltılı renkler, incecik çiçek ve böcek desenli kumaşlar olarak dikkat çekmektedir.

Tesettür Kombini Nasıl Yapılır?

16 Ağustos 2019

Her ortamda doğru kombin yapıp şık görünmek hepimizin beklentisi. Fakat yanlış seçimler sizi günün rüküşü de yapabilir. Her ortamın kendine özgü giyim kuralları vardır.Tesettür kombini nasıl yapılır,konusunda başarılı çözümlerin üretilebilmesi için bazı tavsiyelere uyulması oldukça önemlidir.

Tesettür Mayo Tercihi Neye Göre Belirlenmeli?

15 Ağustos 2019

Tesettür mayo seçiminde kumaş tercihi ve kalitesi en önemli madde olmalı.Tesettür mayonun rahat kullanılabilmesi için belirli hususlarda dikkatli davranılması ve en ideal seçimlerin yapılması gerekir. Aişe Tesettür ailesi olarak üretirken kumaş kalitemize diğer her adımdan daha fazla önem, zaman ve emek harcamaktayız.

Spor Tesettür Kombini Oluşturma

04 Ağustos 2019

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen spor tesettür kombini, günlük hayatta bayanlara hem rahatlığın keyfini hem de şıklığın hazzını yaşatır. Spor tesettür klasik tesettüre oranla çok daha konforlu bir hareket imkânı sağlar. Ayrıca çok daha enerjik ve canlı bir imaj sağlarken modern bir görüntü yaratır.

Pratik 5 Şal Bağlama Taktikleri

23 Temmuz 2019

Günümüzde tesettür kullanan hanımlar daha çok şal tarzındaki eşarpları kullanmayı tercih ediyor. Her geçen gün daha popüler hale gelen şal eşarpların hem modern ve şık görünmesi hem de pratik ve rahat kullanımı ile kolaylık sağlaması bu denli büyük bir rağbet görmesinin en büyük nedenleri arasındadır.

Yelekli Haşema Modelleri

17 Mayıs 2019

Moda akımı günlük hayattı şekillendirebildiği gibi son yıllarda plajları da etkilemeye başlamıştır. Yıllar önce kapalı giyinen kadınlar deniz sahillerinden uzak dururken, günümüzde haşemalar sayesinde denize rahatlıkla girebilmeye başladılar ve plajları renklendirdiler. Haşema modelleri farklı tarzlarda yapılmaktadır. Birçok modeli bulunan haşemalar rahat ve kolay kullanım için badi ve tayt üzerine yelekli haşema modelleri kullanılmaktadır. Yelek kullanarak basenlerinizi dizlerinize kadar rahatlıkla örtebilir ve plajda rahat edebilirsiniz. Düz renk badi ve tayt üzerine farklı renk yelek kullanarak iyi bir kombin oluşturabilirsiniz.

Yarım Haşema Modelleri

17 Mayıs 2019

Haşema muhafazakar bayanların yazın denize ve havuza girmek için tercih ettikleri mayo modelleridir. Bu modeller kendi arasında iki guruba ayrılır ve hanımlara büyük rahatlık sağlar. Kapalı bayanların çok fazla tercih ettiği yarım haşema modelleri yarı tesettür mayo olarak sınıflandırılır. Bu modeller sayesinde bütün yaz ister denizde ister havuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tamamen bayanların rahatı düşünülerek tasarlanmış olan modeller gün boyu rahat hareket etmenize olanak sağlar. Likralı olması sebebi ile avantajlı ve rahat kullanım imkanı sunar.

1 2 3 .... 6 7 8
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.