Blog

Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

08 Şubat 2019

Genel anlamı ile örtünmek eylemini ifade eden tesettür, yeni bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Muhafazakar yaşam sitilini benimsemiş olan tesettürlü hanımlar her geçen gün sayıca artmaktadır.

Tesettür Eşofman Modelleri

08 Şubat 2019

Sportif şıklığı bir kat daha vurgulayan tesettür eşofman modelleri, şehir hayatının stresinden az da olsa uzaklaşabilmek için yürüyüş yapabileceğiniz gibi, zorlu spor aktivitelerinde de kapüşonlu eşofman modelini tercih edebilirsiniz. 

Tesettür Kombin Modelleri

07 Şubat 2019

Günümüz modasına ayak uydurmaya hızla devam eden tesettür modası; özellikle çalışan bayanlar için mutlak bir değer ifade ediyor.

Bone Şal Kullananlar

07 Şubat 2019

Tesettürlü bayanların başörtüsü kullanımını kolaylaştırmak için bone şallar üretildi. Bone şallar için ne iğne nede başka bir aksesuara gerek kalmıyor. Bone şalı takarak, hemen dışarı çıkabiliyorsunuz.

Hazır Türban Modelleri

01 Şubat 2019

Türban kullanan bayanlar için hazır türban kullanmak büyük kolaylık sağlıyor. Bayanların özel bir zaman ayırmak zorunda oldukları türbanlar, artık kolay hazırlanan modellerle oluşturuluyor.

Tam Kapalı Tesettür Mayo Modelleri

01 Şubat 2019

Tesettürlü bayanların en zorlandığı zamanlardan biriside deniz ve havuz da yüzmek gibi etkinliklerde giyinmektir.

Ucuz Ve Ekonomik Tesettür Mayo

31 Ocak 2019

Bayanların büyük çoğunluğu mayo seçiminde zorlanırlar. Renk, desen, model, ışıltı, fiyat, ucuz, pahalı derken karar vermede zor anlar yaşarlar.

Yarı Tesettür Mayo

24 Ocak 2019

Plaj ve deniz modasını yakından takip eden tesettürlü kadınların kişisel zevklerine hitap edecek tesettür mayo modelleri, zengin renk seçenekleri ile üretilmektedir.

Hazır Şal Nasıl Bağlanır?

18 Ocak 2019

Şal ve eşarp kullanımı bayan yüzünde oldukça hoş görüntüler yaratır. Şal ve eşarpların bağlanış şekli de yüzdeki güzelliği alenen ortaya koyar. Aişe tesettür tarafından kreasyona sunulan hazır şal ise bir tasarım harikasıdır ve kolay bir şekilde bağlanır.

Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

08 Ocak 2019

Genel anlamı ile örtünmek eylemini ifade eden tesettür, yeni bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Muhafazakar yaşam sitilini benimsemiş olan tesettürlü hanımlar her geçen gün sayıca artmaktadır. Tesettürlü bayanların geleneksel kalıptan çıkmak istemesi sonucu, tesettür modasının yönü değişerek farklı ürünlere olan talep artmıştır. Piyasada oluşan bu talebi değerlendiren genç tasarımcılar tesettür giyime yeni bir yorum ve soluk getirmiştir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.