Blog

Hazır Şal Nasıl Bağlanır?

18 Ocak 2019

Şal ve eşarp kullanımı bayan yüzünde oldukça hoş görüntüler yaratır. Şal ve eşarpların bağlanış şekli de yüzdeki güzelliği alenen ortaya koyar. Aişe tesettür tarafından kreasyona sunulan hazır şal ise bir tasarım harikasıdır ve kolay bir şekilde bağlanır.

Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

08 Ocak 2019

Genel anlamı ile örtünmek eylemini ifade eden tesettür, yeni bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Muhafazakar yaşam sitilini benimsemiş olan tesettürlü hanımlar her geçen gün sayıca artmaktadır. Tesettürlü bayanların geleneksel kalıptan çıkmak istemesi sonucu, tesettür modasının yönü değişerek farklı ürünlere olan talep artmıştır. Piyasada oluşan bu talebi değerlendiren genç tasarımcılar tesettür giyime yeni bir yorum ve soluk getirmiştir.

Tesettür Hazır Türban

08 Ocak 2019

Tesettürlü bayanların, hazırlandıkları sırada en çok vakit kaybettikleri alan, tesettür yapmalarıdır. Bazen sayısız kere bozup tekrar yapmak gerekir ki bu oldukça uğraştırıcı ve can sıkıcı bir durumdur. Olmadığı durumlarda oldukça vakit alır ve kişiyi oldukça rahatsız bir durumun içerisine sokar. Bununla da bitmez ve gün içerisinde de rahatsızlık hissi sürüp gider.

Gelin Hazır Türban Modelleri

04 Ocak 2019

Günümüzde değişen şartlar ile birlikte kişiler yoğunluktan dolayı bazı noktalara dikkat etmek konusunda zorluk çekmekte ve en pratik noktalara yönelmektedir. Bunlardan birisi de hazır türbanlardır. 

Tesettür Eşofman Modelleri

28 Aralık 2018

Sağlıklı yaşam için yapılan sporlarınızı artık daha konforlu tesettür eşofman modelleri ile yapabilirsiniz. 

2018 Tesettür Tunik Modelleri

28 Aralık 2018

Tesettür giyimin en çok tercih edilen ve en çok kullanılan parçalarından birisi tuniktir. Tunik, tesettür giyim dışında da çok fazla tercih edilen bir üründür, her giyim grubunda çok yer alan ve farklı tarzlarda kullanımına yer verilen bir giyim türüdür.

Tesettür Mayo Modelleri 2018

07 Aralık 2018

Oldukça muhafazakar biçime yıllardır piyasaya sürülen modeller, özellikle kıyı kesimlerinde yaşayan hanımlar için, çok büyük tercih sebebidir. Her bedene her yaşa hitap eden bu modeller, çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu faktör de bayanlar için gerçekten büyük bir nimettir.

Tesettür Abiye Şal Modelleri

13 Kasım 2018

Zırt renkler artık moda dünyasında yerini alırken, size uyan ve uyum sağlayan renkleri seçmeniz gerekir. Tesettür abiye şal modelleri için tek tık yeter…

Genç Tesettür Giyim Modelleri

13 Kasım 2018

Genç, yaşlı her yaşa uygun tesettür giyim kombinleri yapılır. Her zevke göre tasarımlar ve modeller bulunur, aisetesettür.com adresinde aradığınız bütün modelleri bulabilirsiniz. Modellerin renk çeşitliliği ve beden seçenekleri mevcuttur. Kolay alışverişin adresinde çok farklı genç tesettür giyim modelleri bulabilirsiniz.

2018-2019 Tesettür Mayo Modelleri Aişe Tesettür Farkı İle Sizlerle!

09 Kasım 2018

Aişe tesettür farklı ile mayo modellerimizi inceleniz mi? Eğer incelemediyseniz yazımızı okuduktan sonra türünlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.