Non-Slip Bonnet

 • Newest
 • Low to High
 • High to Low
 • Highest Rank
(0)
119.99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
69.99TL
(2)
119.99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
99.99TL
(2)
119.99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
69.99TL
(0)
229.99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
149.99TL
(2)
119.99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
69.99TL
(1)
169.99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
149.99TL
(0)
119.99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
79.99TL
(0)
119.99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
79.99TL
(0)
119.99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
79.99TL
(0)
119.99 TL
BEKLEDİĞİN FIRSAT
79.99TL
Total of 45 products are displayed.

Tesettürlü kadınların günlük hayatlarını sıkıntıya sokan kayan başörtüsü sorunu, kaymaz bone çeşitleri sayesinde bertaraf edilmektedir. Gün boyu hiçbir müdahale gerekmeksizin baş üzerinde duran eşarplar, doğru iç eşarp kullanımıyla mümkün hale gelmektedir. İç eşarp yani bone, kumaş yapısının kalitesi ile doğru bir şekilde hizmet verebilmektedir. 

Başörtüsü ve türban ürünleri, birçok farklı kumaştan üretilmektedir. Bazı kumaş türleri ekstradan kayma yapmakta ve kadınların yaşam kalitesini düşürmektedir. Genellikle şifon ve saten gibi kumaşlar kayma yaparken; pamuklu ve penye kumaşların daha az kaydığı görülmektedir. Tesettürlü kadınlar, başörtüsü alışverişi yaparken bu unsuların tümüne dikkat etmektedir. 

Başörtüsü ve eşarp modelleri için üretilen iç türban, bone olarak isimlendirilmektedir. Tesettürlü kadınlar için oldukça önemli olan bu ürün, onlarca farklı çeşit ve renkle piyasaya sürülmektedir. Her bir model, aynı amaca hizmet etse de; bazı çeşitlerin işlevsiz kaldığı görülmektedir. Kalitesiz ve uzun vadede sorun çıkaran ürünler, tesettürlü kadınların sıkıntı yaşamasına neden olmaktadır. 

Bonenin kaynaması ve başörtüsünü gün boyu tutabilmesi, tesettürlü kadınlar için oldukça fazla önem arz etmektedir. İşlevsiz ve kalitesiz boneler, şıklığın ve rahatlığın bozulmasına neden olmaktadır. Hiçbir kadın, gün boyu kayan bir eşarpla dolaşmak istememekte ve bu nedenle kaymayan türban ürünlerine ihtiyaç duymaktadır. 

Aişe Tesettür, müşterilerinin hizmetine sunduğu kaymaz bone çeşitleri ile kendi sektörünün en iyisi olmaya devam etmektedir. Bonelerin en kaliteli ve en uygun fiyatlı hali, Aişe Tesettür bünyesinde tesettürlü kadınları beklemektedir. Onlarca farklı çeşit ve rengârenk ürün, bütçe dostu fiyat politikalarıyla müşterilerine sunulmaktadır. 

Kaymaz Bone Modelleri

Tesettür giyim sektörü, Müslüman kadınların ihtiyaç duyduğu konfor ve şıklık gibi unsurları; tekstil ve türban tasarım ürünleriyle karşılamaya çalışmaktadır. Gelişen teknoloji ve moda algısı, işlevsel özellikleri bulunan tekstil ürünlerine olan rağbetin atmasına neden olmaktadır. Tesettürlü kadınların bu süreçte, şık ve kolay kullanılan ürünlere rağbet gösterdiği görülmektedir. 

Bir tekstil ürününün, tam olarak işlevsel olabilmesi için kaliteli ve kullanışlı olması gerekmektedir. Kalitesizlik, uzun vadede kullanımı önlerken; kullanışsızlık ise günlük hayatta zorluk yaşanmasına neden olmaktadır. Bu iki faktörün de tamamen bertaraf edilmesi için kıyafet sektörünün nitelikli ürünler çıkarması gerekmektedir. 

Kalite ve kullanışlılık konusunda çığır açan kaymaz bone modelleri, tesettürlü kadınların günlük yaşamını daha işlevsel hale getirmektedir. İş ve sosyal yaşamlarında aktif olan kadınlar, kullanışlı özellik gösteren bu ürünlere rağbet göstermektedir. Özellikle istenilen kumaştaki eşarbın rahatlıkla takılabiliyor olması, tesettürlü kadınlar için oldukça fazla önem arz etmektedir. 

İster şifon ister pamuklu olsun bütün şal modelleri, kullanışlılığıyla öne çıkan kaymaz boneler ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hiçbir şekilde yırtılmayan ve iğne temasına karşı son derece dayanıklı olan bu ürünler, tesettürlü kadınların en vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Günlük hayatın daha kolay geçmesine olanak tanıyan bu ürünler sayesinde, tesettürlü kadın müşterilerin memnuniyeti kazanılmaktadır. 

Kaymaz Bone Çeşitleri

Kaymayan bone çeşitleri ile tesettürlü kadınların daha rahat bir hayat sürmesi mümkün hale gelmektedir. Gün içinde hiçbir müdahale gerektirmeyen ve sürekli olarak kusursuz görünen başörtüleri, işlevsel özellikleri bulunan boneler ile sağlanmaktadır. Onlarca farklı çeşit ve renkle piyasaya sürülen bu ürünler, tesettürlü kadınların en vazgeçilmez aksesuarlarından biri olarak nitelendirilmektedir. 

Şıklık ve rahatlığı birleştiren tekstil ürünleri, tesettürlü kadınların da yüzünü güldürmektedir. Her kadın, günlük hayatta rahat hareket edebilirken şık görünmek istemektedir. Dış görüşünün bu kadar önemli olduğu günümüzde, işlevsel özellik gösteren şık aksesuarlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan tesettür giyim, işlevsel ve kaliteli boneleri ile de müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. 

Topuz tokası gerektirmeden fırfırlı boneler, kullanım kolaylığı sunması ve kaymaması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Hazır türban modelleri ile de rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler, minimal tasarımı ve uygun fiyatlı yapısı nedeniyle öne çıkmaktadır. Son derece kullanışlı ve uzun ömürlü olan fırfırlı boneler sayesinde, tesettürlü kadınların zamandan ve enerjiden tasarruf etmesi mümkün hale gelmektedir. 

Rengârenk çeşitleriyle her kombine uyum sağlayan battal boy boneler, şık görünümleri nedeniyle dış giyim ürünü olarak da kullanılabilmektedir. Zarif görünürken rahat hareket etmek isteyen tesettürlü kadınlar, kaymaz özellik gösteren bu bonelerden sıklıkla yararlanmaktadır. Onlarca farklı renk seçeneği ile öne çıkan bu bone çeşitleri, uygun fiyatlı olmaları nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir. 

Tesettür Boneler Nasıl Kullanılır? 

Tesettür bone modelleri, istenilen her kombinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. İster iç ister dış kullanım olsun, her amaca mükemmel bir şekilde hizmet eden bu ürünler; minimal ve şık tasarımları nedeniyle de öne çıkmaktadır. Söz konusu türbanlı kadınların rahatlığı olduğunda, tesettür bonelerin faydaları göz ardı edilememektedir. 

İç eşarp şeklinde kullanıldığında, üzerine takılan başörtüsünün hiçbir şekilde kaymasına izin vermeyen bu ürünler; günümüz yoğun iş yaşamının daha konforlu geçmesine olanak tanımaktadır. Gün boyu aktif olan ve başörtüsünü sorunsuz bir şekilde kullanmak isteyen kadınlar, kaymayan tesettür bone modellerini sıklıkla tercih etmektedir. 

Piyasada bulunan bazı boneler, kendinden topuz tokalı üretilmektedir. Bonenin arka kısmında bulunan ek kumaş, türban topuzu görevi görmekte ve kadınların ekstradan bir malzeme kullanmasını önlemektedir. Bu ürünler sayesinde, tesettürlü kadınların günlük hayatı kolaylaşmaktadır. Daha hızlı hazırlanmayı seven ve gün içinde sürekli aktif olan kadınlar, topuz tokalı boneleri sıklıkla tercih etmektedir. 

Tesettür boneler, dış eşarp amacıyla da kullanılmaktadır. Modern tesettür stilini seven kadınlar, bonelerin işlevsel özelliklerinden sıklıkla yararlanmaktadır. Fiyonk veya örme detaylı kaymayan boneler sayesinde, şıklık ve konfor bir arada yaşanmaktadır. Güneş gözlüğü ile mükemmel bir görünüm sunan bu ürünler, uygun fiyatlı olmaları ve son derece şık görünmeleri nedeniyle diğer türban ürünleri arasında öne çıkmaktadır. 

Tesettür Bonelerin Renkleri

Onlarca farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülen kaymaz bone modelleri, her kıyafete rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Tesettürlü kadınların ihtiyaç duyduğu tüm renk tonları, türban aksesuarlarının üretim çerçevesini oluşturmaktadır. İstenilen renk ve ebatlarda üretilen bu aksesuarlar, tesettürlü kadınların daha rahat kombin yapabilmesine olanak tanımaktadır. 

Dış eşarp amacıyla da kullanılmaları nedeniyle, sayısız farklı renk ve desende üretilen tesettür boneler; Müslüman kadınların stil sahibi olabilmesine olanak tanımaktadır. Söz konusu bonelerin renkleri; kırmızı, mavi, yeşil, krem, bej, fuşya, siyah, beyaz, pembe, kahverengi, lacivert ve mor gibi çeşitler olarak sıralanmaktadır. Tesettürlü kadınlar, bu bone çeşitleri arasından kendilerine en uygun modeli kolaylıkla seçebilmektedir. 

Kaymaz Bone Fiyatları

Kaymaz bone fiyatları; söz konusu ürünün rengi, modeli, yapısı, kumaşı, genişliği, markası ve kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Tesettürlü kadınların en temel ihtiyaçlarından biri olan kaymaz boneler; uygun fiyat aralıkları sayesinde öne çıkmaktadır. Hemen hemen her kadının ulaşabileceği bir konumda olan kaymaz bone fiyatları, bütçe dostu yapı sergilemektedir.

Rengârenk ve birbirinden zarif desenlerle üretilen bone çeşitlerinin, kullanışlı bir yapıya sahip olması; tesettürlü kadınların daha rahat bir yaşam geçirmesi için son derece önem arz etmektedir. İç ve dış eşarp gibi amaçlara en iyi şekilde hizmet eden kaymaz boneler, uygun fiyat aralıkları sayesinde de müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. 

Tesettürlü hanımların en büyük korkusu olarak karşımıza çıkan kayan boneler, günümüzün gelişen teknolojisinin yardımıyla tarihe karışmıştır. Son yıllarda büyük rağbet gören kaymaz bone modelleri, yavaş yavaş geleneksel bonelerin yerine geçmeye başlamıştır. Konforlu ve keyifli bir kullanım imkanı sunan kaymayan bone, şallarınızın ya da eşarplarınızın kaymasını ve bozulmasını engeller. Böylece korkmadan istediğiniz gibi hareket edebilir ve gün boyu başınızın derli toplu durmasını sağlayabilirsiniz.

Kaymayan, iz bırakmayan ve başınızdaki örtünün bozulmadan durmasına destek olan kaymayan bone, eskiden geleneksel boneler yüzünden yaşadığınız sorunlara başarılı çözümler üreterek keyifli bir kullanım süreci sağlar. Tesettür giyim dünyasının en popüler markalarından biri olan firmamız, çok çeşitli tesettür bone modelleri ile hizmetinizdedir.

Sayfamız üzerinden istediğiniz ürünlere kolaylıkla ulaşabilir ve ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan modelleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz. 7/24 online olarak sipariş edebileceğiniz ürünler, kısa sürede güven içerisinde kapınıza kadar getirilir ve size teslim edilir. Üstün kalitesi ve güvenilir hizmeti ile firmamız her zaman yanınızdadır.

Kaymaz Bone Özellikleri Nasıldır?

Tesettür kombinlerinizin çok daha estetik ve şık durması için şalınızın ya da eşarbınızın kusursuz olması gerekir. Bu da ancak kaliteli ve modern kaymaz bone modelleri ile mümkündür. Geleneksel boneler gün be gün maziye karışırken, günümüz çağdaş kaymaz bone modelleri çok daha cazip hale gelir. İpek gibi kaygan malzemeler yerine organik pamuktan üretilen bu bone çeşitleri, kaymayı engelleyen silikon bantlara sahip olduğu için gün boyu rahatlıkla kullanılır.

Aynı zamanda saçlarınızın hava almasına yardımcı olan bone, saç dökülmelerini engeller ve saçınızın çok daha sağlıklı olmasına katkıda bulunur. Ayrıca Makinede yıkanabilen bu ürünlerin hijyenik yapısı, tesettürlü hanımlar için büyük avantaj sağlar. Buna ek olarak kaymayan bone modellerinde herhangi bir kırışıklık söz konusu olmaz. Böylece yıkama sonrasında dahi ütüleme işlemine ihtiyaç duymazsınız.

İstediğiniz an hemen başınıza takabilir ve pratik bir şekilde bone kullanabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Bu ürünlerin en dikkat çekici özelliklerinden biri de baş ağrısına neden olmamasıdır. Tesettürlü hanımların en büyük sorunlarından biri olan bone nedenli baş ağrısı, bu ileri teknolojik ürünlerle ortadan kalkar ve çok daha konforlu bir bone kullanım süreci oluşur. Baş ağrısı derdinden kurtaran ve kayma gibi sorunlarla saçınızın görünüp görünmediği endişesini yok eden bu boneler için bizden destek alabilir ve üstün kaliteyi en uygun fiyatlarla elde etme fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

En Çok Tercih Edilen Kaymaz Bone Renk Alternatifleri Nelerdir?

Organik kumaş yapısı ile hem konforlu hem de sağlıklı bir kullanıcı deneyimi sunan kaymaz bone modellerimiz, her türlü şal ve eşarp bağlama şekli için uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca hem uzun hem de gür saçlarda dahi rahat bir kullanım imkanı sunan ürünlerimiz, başınızı mükemmel kavrar ve saçınızın tek bir telinin bile görünmesine izin vermez. Oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan firmamızda yer alan kaymayan bone modelleri arasında gri, siyah, füme, mürdüm, kahverengi, kırmızı, kot mavi, indigo, somon, bebe mavi, pudra, beyaz, bej, gold, haki, vişne, lacivert, devetüyü, koyu pudra veya bordo gibi renk çeşitleri mevcuttur. Bütçe dostu kaymaz bone fiyatları ile alabileceğiniz bu ürünler, saçlarınızın nefes almasını sağlayarak terlemesini engeller. Aynı zamanda hem yaz ayları hem de soğuk kış günleri için ideal özelliklere sahip olan bu ürünlerle, şık ve zarif tesettür kombinleri yaratabilirsiniz. 

Kaymaz Bone Nasıl Kullanılır?

Her mevsim konforlu bir kullanım süreci yaşatan kaymaz bone modelleri, %100 kullanıcı memnuniyetini vaat eder. Maksimum seviyede kalite sunan bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tesettür kombinlerinizi oluştururken eşarbınıza ya da şal modelinize uygun renkte olan bone ürünlerimizle muazzam bir görünüm yaratabilirsiniz. Şıklığınıza şıklık katan bu ürünler, gün boyunca konforunuzdan ödün vermeden estetik ve zarif görünmenize olanak sağlar.

Zengin renk seçenekleri ile her türlü kombinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünleri başınıza ideal bir şekilde yerleştirmeli ve sabitlemelisiniz. Bu sayede üzerine yerleştireceğiniz şalı ya da eşarbı çok daha rahat şekillendirebilirsiniz. Bu eşsiz ürünlerin kullananlar tarafından yapılan kaymaz bone yorumları oldukça olumludur. Ayrıca markanın sunduğu indirim fırsatları ile bütçe dostu boneleri çok daha ekonomik kaymaz bone fiyatları ile elde edebilirsiniz.

 • Dil Kılavuzuna Ekle
  • Kelime listesi yok Endonezya dili -> Türkçe...
  • Yeni bir kelime listesi oluştur...
 • Kopyala
 • Dil Kılavuzuna Ekle
  • Kelime listesi yok Türkçe -> Türkçe...
  • Yeni bir kelime listesi oluştur...
 • Kopyala
 • Dil Kılavuzuna Ekle
  • Kelime listesi yok Türkçe -> Türkçe...
  • Yeni bir kelime listesi oluştur...
 • Kopyala
Prepared by  T-Soft E-Commerce.