İade Koşulları

Satın aldığınız ürünü size ulaştıktan sonra 15 gün içinde iade ve değişim yapabilirsiniz. Abiye şal ve boneler de 24 saat içinde kargoya verdiğiniz taktirde iade kabul edilmektedir.

Nasıl İade Yapılır ve Ürün İadesinde Geri Ödeme Nasıl Olur?

Ürünler ile birlikte gelen iade değişim formunu doldurunuz. Gönderdiğiniz ürünün kodunu yada ürün adını ve adetini yazmalısınız. İade talebiniz için fiş veya fatura ibrazı zorunludur. Fiş veya fatura aslı olmadan ürün iadesi kabul edilememektedir.

Her hafta cuma günü para iadesi yapılmaktadır eğer tüm bilgileriniz doğru girdiyseniz işleme alındıktan sonraki ilk cuma günü para iadeniz yapılır. Iban Bilgilerinizde yanlışlık varsa ücretiniz geri döner ve 7-15 gün içinde doğru bilgileri verdiğinizde tekrar geri ödeme yapılır.

Alışveriş yaptığınız bedelden kargo ve kapıda ödeme bedelleri kesilerek iade yapılmaktadır. Firmamızdan kaynaklı bir problem yoksa İ
ade gönderdiğiniz kargo ücreti müşteriye aittir. Karşı ödemeli anlaşmamız üzerinden gönderilen kargolar iade edilirken güncel kargo bedeli kesintisi yapılarak gönderim sağlanır.

Siparişinizi kapıda ödemeli olarak aldıysanız, iade ücreti Iban numaranız aracılığı ile banka hesabınıza gönderilecektir. Formda bulunan  Hesap Sahibi ve Iban No kısımlarını doldurmanız gerekmektedir.

Alışverişinizi kredi kartı ile gerçekleştirdiyseniz, ödemeniz doğrudan kartınıza iade edilecektir. Taksitli ödemelerde vade farkı da iade edilmektedir. Taksitli alışverişlerde sipariş bedeliniz bankanıza tek seferde ödenmekte olup bankalar tarafından kartınıza taksitli olarak yansıtılmaktadır.

İade hangi durumlarda gerçekleşmez? 


İade için gönderdiğiniz ürün veya ürünler kullanım süresini geçmemiş, kullanılmamış, satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. 

İadelerde fiş veya fatura ibrazı zorunludur. Fiş veya fatura aslı olmadan ürün iadesi kabul edilememektedir.

Kabul edilemeyen ürünler, firmamız tarafından kabul edilememe sebebiyle birlikte alıcı ödemeli olarak geri iade edilmektedir.


 
Nasıl Geri Gönderebilirim ? 

Üyeliğinizle giriş yapıp siparişlerim kısmından iade et butonunu tıklayarak hepsi jet kargodan iade kodunuzu alabilirsiniz. Hepsi jet kargo sizi arayarar müsaitlik durumunuza göre bulunduğunuz yerden teslim almaktadır. Anlaşmamız üzerinden gönderilen kargolar iade edilirken güncel kargo bedeli kesintisi yapılarak gönderim sağlanır. Firmamızdankaynaklı bir problem varsa kargo ücreti kesintisi yapılmaz. Farklı kargo şirketi ile karşı ödemeli kargo gönderimleriniz kabul edilmez ve size geri döner. 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.