Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

08 Ocak 2019

Tesettür modasına yeni yorumlar getiren genç tasarımcılar, tesettür giyim de yapılan kombinlere ihtiyaçlar doğrultusunda modern eklemeler yapmıştır. Son derece şık olan yeni marka ürünler ile tesettür kıyafetler, farklı kombin seçenekleri son yıllara damga vuran yenilikler ile vitrinlerde boy göstermektedir. Tesettür kombinlerde son trendde minimalist yaklaşımlar ve detaylar ön plana çıkmaktadır. Peki, "Tesettür kombin nasıl yapılır?" merak ediyorsanız yazı dizimizde ipuçları sizlerle!

Kombinlere Hayat Katan İpuçları ve Detaylar!

"Tesettür kombin nasıl yapılır?" sorusu muhafazakar birçok bayanın merak ettiği sorular arasındadır. Birçok dergi ve stil önerilerine göz atarak çok vakit harcıyorsanız, vereceğimiz kısa tavsiyeler çok işinize yarayacak.

Tesettürlü bayanlar davetlerde, iş ortamlarında ve günlük hayatlarında kıyafet seçerken oldukça zorlanmaktadır. Şıklığı ve uyumu bir arada yakalamak isteyen bayanlar oldukça zorlanmaktadır.

Tesettür giyimde birçok farklı parça ve aksesuar tercih edilmesi zaman zaman kombinlerde uyumsuzluk oluşturabilmektedir. Size vereceğimiz ilk tavsiye şıklık adına kalabalık ve fazla desenli bir görüntüden uzak durun! Sade bir görünüme kazandıracağınız şık detaylar ile göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Çanta, kemer, takı ve kıyafetinizi bütünleştiren aksesuar tercihlerinizde aşırı renklilikten kaçınmalısınız. Soft bir görünüm için kıyafette göz alıcılığı sağlarken, aksesuarda sadelik tercih etmelisiniz.

Tesettür Giyimde Hangi Parçalar Birlikte Tercih Edilmelidir?

"Tesettür kombin nasıl yapılır?", "Parçalar bir araya nasıl getirilir ve neler tercih edilir?" konusunu detaylı bir şekilde ele alacak olursak kombin önerilerimiz aşağıdaki gibidir

Yoğun bir iş hayatına sahip olan tesettürlü hanımlar, hareketliliği de göz önüne alarak; pantolon ve tuniği tercihleri arasında bir numaraya yerleştirmelidir. Bu kıyafetler üzerine ince kumaş kaplar tercih edilerek görüntüde bütünlük sağlanır. Yumurta topuk ayakkabılar ve kalın tabanlı babetler sizin için rahat bir seçim olacaktır.

Gündelik yaşamda şıklık ve asaleti bir arada arayan hanımların tercihleri de ikili takımlardan geçmektedir. Hem spor hem şık bir görünüm kazandıran pantolon üstü tunikler renk bütünlüğü ile tek parça izlenimi sunmaktadır .Eşarpta ve pardesü de modern çizgiler ve sadelik son trend. Yoğun desene sahip kıyafetlerden uzak duran yeni tesettür ikonları, genç bir görünümü hedeflemektedir.

Abiyelerde Yeni Soluk!

"Tesettür kombin nasıl yapılır?" merak ediyorsanız tavsiyelerimize mutlaka bir göz atıp abiye seçimlerinizi yapın!

Abiye kıyafetlerde şıklık yeni trende oldukça göze çarpıyor. Göğüs bölgesinde yoğun işleme ve taş detayları kıyafetlere damga vuruyor. Kuyruklu ve uzun elbiseler göz alıcı bir görünümle vitrinleri süslüyor. Donuk renklerden canlı renklere geçiş tesettürlü hanımlara ışıltı katıyor. Belden oturmalı ve plise elbiseler son zamanların sık tercih edilen kombinleri arasında.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.