Spor Tesettür Kombini Oluşturma

04 Ağustos 2019

Günümüzde en çok merak edilen konulardan biri haline gelen spor tesettür kombini oluşturma ile ilgili tavsiyeler, spor görünümlü kıyafetlerin ve aksesuarların en iyi şekilde nasıl bir araya getirileceğini anlatır. Günlük hayatta rahatlığı terk etmek istemeyen bayanların da şık bir görünüme sahip olabilmesine yardımcı olan bu tür tavsiyeler, bütün tesettürlü bayanların ilgisini çekmektedir.

Bazen sadece spor kıyafetlerle oluşturulan tesettür kombini, istenirse klasik ve spor parçaların bir araya getirilmesiyle de gerçekleştirilebilir. Hatta bu zıtlıktan iyi bir kombin yaratmak aslında çok daha zordur.

Spor Kombinlerde Renklerin Uyumu

Diğer tesettür kombinlerinde olduğu gibispor tesettür kombini oluşturma sürecinde de renklerin uyumu en önemli noktalardan biridir. Ne kadar kaliteli ve güzel kıyafetler olursa olsun, renk uyumu konusunda dikkatli davranılmaz ise, kombin şık bir görüntüye sahip olmaz. Bu nedenle birbirine aykırı renkler aynı kombinde kullanılmamalıdır.

Bazı renkler ise nötr özellik taşır. Bunların başlıcaları beyaz, siyah ve gri renkleridir. Bu tür nötr renkler ile kombin yaratılması çok daha kolaydır. Ayrıca modele göre renk seçimi de önemli bir faktördür. Her renk her modelle uyumlu değildir. Her bir modelin kendine has renkleri vardır. Bu nedenle bu tür detaylara özen gösterilmelidir.

Bol Paça Pantolonlar İle Spor Tesettür Kombin

Günümüzde spor tesettür kombin oluşturmasöz konusu olduğunda olmazsa olmaz parçalardan biri de bol paça pantolondur. Birçok tesettürlü bayan tarafından sıklıkla tercih edilen bol paça pantolon, spor tesettür kombin için en ideal alt giyimler arasında yer alır. Bunun en büyük nedeni ise dar paça pantolona göre çok daha rahat ve keyifli olmasıdır.

Özellikle giyiminde konfora önem veren bayanlar için ise en uygun seçim olan bol paça pantolon, doğru kombin edildiğinde oldukça hoş bir görünüm yaratma potansiyeline de sahiptir. Kısacası önemli olan en iyi uyumu sağlayacak olan parçaların bir araya getirilmesi konusunda yeterli beceriye sahip olunmasıdır.

Klasik Ve Spor Parçalar İle Doğru Kombin

Spor tesettür kombin denilince genellikle akıllara bütün parçaların spor olması gerekliliği gelir. Oysaki son yıllarda klasik ve spor parçaların bir araya getirilmesi ile oluşturulan kombinler büyük beğeni görmektedir.

Mesela kaliteli ve şık bir tunik ile kot pantolon bir araya getirilebilir. Hoş bir topuklu ayakkabı ve uyumlu bir çanta ile casual bir görüntü yaratılır. Bu noktada pratik 5 Şal bağlama taktikleri yazımızdan fikir edinilerek spor bone şal kullanımı ile canlı ve enerjik bir kombin ortaya çıkarılır. Böylece hem enerjik olmanın keyfi hem de şıklığın cazibesi bir araya getirilir.

Bu tür kombinlerin başarılı olabilmesi için renklerin uyumu ve doğru modelde parçaların seçimi önemlidir. Aksi takdirde ortaya komik ve rahatsız edici bir kombin çıkabilir.

Sözün kısası spor tesettür kombini her geçen gün değişim göstererek yenilenmektedir. Bu nedenle trendlerin takip edilmesi ve şıklık için en doğru seçimlerin yapılması gerekir. Spor ve klasik parçaların bir arada kullanımı ile ilgili korkular bir kenara atılmalıdır. Böylece çok daha modern ve şık kombinler ile insanların beğenisi kazanılırken, aynı zamanda rahat olmanın tadına varılır.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.