Rahat Kullanımı ile Ön Plana Çıkan Tesettür Eşarp Tasarımları

15 Aralık 2020

Tesettür giyimde eşarp, tek dokunuşla stile zenginlik katan çok özel bir parçadır. Eşarp kullanımının rahat olması da oldukça önemlidir. Günlük hayatta başörtüsü hazırlığı epey zaman alabilir. Modern, pratik ve rahat eşarp tasarımları tesettürlü hanımlara çok daha kısa sürede istedikleri başörtüsü stilini yakalama fırsatı sunar.

Hazır eşarp modelleri iğne ile sabitlemeye gerek olmadan gün boyu bozulmadan takılabilir. Hareketleri kısıtlamayan eşarp rahatlığı en yoğun günlerde bile konforludur. Kiremit renginden mürdüme veya mint yeşili gibi farklı ve çarpıcı renklerin yanı sıra tek renk düz ya da desenli olarak tercih edilebilir.

Hazır eşarplar dışında şal tasarımları ve bone tasarımları da rahat kullanım ile öne çıkan başörtüsü tasarımlarıdır. Kullanımı kolay ve çok şık tesettür başörtüsü tasarımlarını keşfederek siz de yeni stillere sahip olabilirsiniz.
Rahat Kullanımı ile Ön Plana Çıkan Tesettür Eşarp Tasarımları

Tesettür Modasının Yeni Trendi Hazır Şal Modelleri

Günlük hayatta pratik ve şık başörtüsü tarzları için saatlerce uğraşmanıza gerek yok. Hazır şal modellerinde birbirinden şık ve pratik seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Zarif ya da sportif stillerde birçok tasarım var. Tesettür kombinlerinizi hazır şal ile tamamlamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Rahat kullanım sunan popüler hazır şal modelleri;

  • Büzgü hazır şal
  • Burgulu hazır şal
  • Şapkalı hazır şal
  • Hazır bandana şal
  • Büzgülü bandana pratik şal
  • Puanlı hazır şal
  • Biritli hazır şal
  • Zincir desenli hazır şal
  • Drapeli pratik bandana hazır şal

Bağlama şekilleri, desenler, renkleri ve tarz detayları farklı olan hazır şal tasarımları anında tesettür şıklığını yakalamanızı sağlar. Abiye kıyafetler için pratik abiye eşarpları ya drapeli şık şal modellerini tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta ya da özel günlerde tesettür şıklığını pratik ve kolay şekilde sağlamak için hazır şal, hazır eşarp, düz veya şapkalı bone gibi kullanışlı tasarımlara bakabilirsiniz. Abiye kıyafetlerinize uyacak modeller konusunda daha fazla fikir edinmek isterseniz de “Zarif Ve Şık Görünümlü Olan Tesettür Abiye Şal Modelleri” başlıklı blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Tesettür Abiye Kıyafetler İçin Hazır Türban Şıklığı

Tesettür abiye giyimde pratik ve şık hazır türban modelleri popülerdir. Nişan, düğün gibi özel etkinliklerde modern hazır türban tasarımlarını değerlendirebilirsiniz. Simli hazır türban, dantel hazır türban, payetli hazır türban tercih edebilirsiniz. Dantel detaylı abiyeler dantel hazır türban ile tamamlanabilir. Siyah abiye üzerine turkuaz ışıltı türban ya da gümüş abiye bone takılabilir. Şık olmak istediğinizde anıda pratik hazır türban modellerini kullanabilirsiniz.

Abiye kıyafetler için hazır simli abiye şal modelleri de çok beğenilen modellerdir. Taçlı, incili, payetli, gipürlü hazır şal tasarımları geleneksel el sanatlarının zenginliğinden ilham alır. Birçok farklı hazır eşarp, şal, türban tasarımında ince ve zarif detay görebilirsiniz.

Gösterişli ya da sade hazır abiye türban modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Gold şifon payetli hazır abiye şal gibi klasik modellerden dolabınız mutlaka olmalı. İstediğiniz an birkaç dakika içinde tesettür şıklığını hazır abiye türbanla yakalayabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.