Muhafazakâr Giyimde Takip Etmeniz Gereken 10 Instagram Hesabı

19 Aralık 2020

Muhafazakâr giyimin modern tarzlarına başarılı şekilde rehberlik eden İnstagram fenomenlerini keşfetmeye hazır mısınız? Tesettür giyim modasında neler olup bittiğini instagramdaki popüler hesaplardan takip edebilir, sezonun moda tesettür giyim parçalarını herkesten önce inceleyebilirsiniz. Farklı tarzlara hitap eden modern tesettür kombin seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kombin önerilerinden eşarp bağlama tekniklerine kadar birçok yararlı bilgiyi bu hesaplarda bulabilirsiniz.

Tunik, ferace, elbise, pantolon, şal modelleri gibi tesettür giyim parçalarında yeni tasarımları görebilirsiniz. Muhafazakâr giyimde modayı takip etmek ve yaşam stili önerilerinden yararlanmak takip etmeniz gereken 10 İnstagram hesabını listeledik:
Muhafazakâr Giyimde Takip Etmeniz Gereken 10 Instagram Hesabı

@noor

Noor Tagouri, dünya çapında tanınan tesettür giyim konusunda söz sahibi İnstagram fenomenlerinden biri. Rahatlık ve sadeliği ön plana çıkaran muhafazakâr giyim kombinleri ile çok dikkat çekiyor.

@emiraah

Muhafazakâr giyimin inceliklerini detaylı şekilde paylaşan Emiraah, Fransa’da yaşıyor. Aslen Faslı olan bu Instagram fenomeni de muhafazakâr tarzında giyinen hanımların merak ederek, ilgi ile takip ettiği hesaplardan birinin sahibi.

@dinatokio

Farklı tarzı ve modern eşarp bağlama teknikleriyle öne çıkan Dina Tokio muhafazakâr giyimde yeni moda akımı çıkaranlardan. Kaliteli ve şık günlük kombinleri herkes tarafından beğeniliyor.

@nabilahkariem

Modern tesettür kombinleri arıyorsanız işte size kesinlikle takip etmeniz gereken bir İnstagram hesabı. Profesyonel manken ve moda yayıncısı olan Nabilah Kariem’in hesabı tüm dünyada en çok takip edilen tesettür giyim hesaplarından biridir.

@mariaalia

Profesyonel tesettür mankeni olan Maria Alia modern tesettür kombinlerde farklı tarzıyla öne çıkıyor. Abiye tesettür modellerinde şık öneriler arayanlar bu hesaba mutlaka bakmalı.

@sarasabry

Özellikle makyaj stilleri konusunda harika öneriler veren Sara Sabry farklı tesettür elbiseler görebileceğiniz paylaşımlar yapıyor. Üstelik dünyayı gezmeyi sevdiği için çok farklı yerleri de sizlere gösteriyor.

@marwaatik

Şık tesettür kıyafetler tasarlayan Marwa Atik aynı zamanda bir moda markasının da kurucusudur. Bol ve şık tesettür kombin modellerini bu İnstagram hesabında görebilirsiniz. Daha mütevazı tesettür kombin önerileri arayanlar için bu hesap mükemmel bir seçenektir.

Türkiye’den Takip Edilmesi Gereken Muhafazakâr Giyim İnstagram Hesapları

@rimelaskina

Tesettür modası ve yaşam stili hakkında paylaşımlarda bulunan vlogger İrem makyaj teknikleriyle dikkat çekiyor.

@bbtlb

Tesettür kombinlerde desen kullanımındaki profesyonelliği ile öne çıkan Betül Gedik makyaj konusunda da tavsiyeler veriyor. Çeşitli kozmetik ürünleri deneyerek takipçileriyle paylaşıyor.
Muhafazakâr Giyimde Takip Etmeniz Gereken 10 Instagram Hesabı

@elifd0gan

Elif Doğan tunik ve tulumları çok güzel kombinliyor ve güneş gözlüklerini tesettür modasında önemli bir yere koyuyor. Şal ve eşarplarla güneş gözlüğü kullanımında güvenebileceğiniz öneriler sunuyor.

Size keyifli takip edeceğiniz 2 bonus öneri daha yapmak istiyoruz.

@hulyaslan

Şal ve eşarp tarzlarıyla tesettür giyimde fark yaratan Hülya Aslan geniş bir kitle tarafından takip ediliyor. Muhafazakâr giyimde çok özel bir tarz ortaya koyuyor.

@rabiacaa

Sade ve şık günlük kombinler paylaşan Rabia Karaca muhafazakâr giyimde takip edilmesi gereken moda bloglarından birini hazırlıyor.

Tesettür giyim trendleri takip etmek için tesettür giyime özel terimleri de bilmek gerekir. Bu konuda “En Sık Karşılaşılan Tesettür Moda Terimleri” yazımız size fikir verecektir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.