Görünüm:
Toplam 103 ürün görüntüleniyor.

Hazır Duvak

hazır duvak nasıl takılır? Öncelikle saçınızı topuz Tokası yardımı ile toplayıp geniş esnek bir bone ile bağlayın. sonra hazır duvağı başınıza oturtun tepe noktası topuz tokanizin bulunduğu yere gelmeli sonrasında arka bağcığı ile ensenizden sıkılayın , işte hepsi bu kadar. Bu kadar kolay ve basit.

Bu yıl duvaklarda drape kullanımı moda. dolayısı ile duvakla drapelerin birleştiği yerde zarif bir güpür, Taç yada işleme olmalıdır.
En güzel gününüzde zarif naif ve bir melek kadar sade bir o kadar da asil olmak isterseniz mutlaka Aişe Tesettür modellerini incelemelisiniz. .

Gelinbaşı Hazır Duvak

En özel günlerden biri hayatımızın dönüm noktası aile olmanın ilk adımı genç kızların birer prensese dönüşmek istedikleri yegane gün düğün günü.   Aişe tesettür hazır duvak tasarımıyla herkes tarafından daha kullanılabilir hale dönüştürdü bu özel ürünleri. o kadar ki , hiç kimsenin yardımı olmaksızın kullanılabilir ürünler oldu . sizi kötü sürpriz yaşamaktan kurtaran bu duvaklar ,  kolay rahat sezonun en moda güpür, hayal tül ve taşlarıyla hazırlanmıştır . Tesettür gelin başı tasarımı olan duvaklarda çoğunlukla hayal tül, Fransız şifon, 3 boyutlu güpürler kullanılmış olup arka bağcıklarıyla her başa rahatlıkla uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Nişanbaşı Hazır Duvak

Gelin duvağı yanısıra nişan duvağı kına duvağı şeklinde de mevcuttur. istenilen özel renklerde de çalışılan bu grubumuzda renk seçenekleri sezonun trend renklerine göre belirlenmiştir. Mürdüm, vişne, pudra, bordo, gold, Zümrüt ve saks hazır nişan duvaklarinda bu sezon için hazırlanmış renklerdir .

Hayal Tül Hazır Duvak İle Peri Gibi Görünün

Hayalini kurduğunuz, tüm detaylarıyla keyifle ilgilendiğiniz, en özel gününüz olan düğününüzde tabiki kusursuz görünmek de en doğal hakkınız. Tüm gözlerin üzerinizde olduğu bu özel günde, sevdiklerinizle birlikte gönlünüzce eğlenirken, gelinliğinizin en önemli tamamlayıcısı olan duvağınızın şıklığı kadar rahatlığı da önemlidir. Hayal tül hazır duvak Bu önemli gününüzde kaliteli, şık ve zengin Hayal tül hazır duvakseçeneklerimiz ve kişiye özel tasarımlarımızla yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Gelinlik modelinize ve zevkinize uygun, özel olarak tasarlanmış duvaklar;

  • Uzun ya da kısa duvak modelleri
  • Işıltılı ya da sade duvak modelleri
  • Drapeli
  • Farklı ve iddialı renk seçenekleri

İle göz alıcı bir görünüme sahip olabilir. Ayrıca pratik kullanım özelliği sayesinde rahat edeceksiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.