Yeni Sezon Ürünler Dahil 3 Al 2 Öde Kampanyamızı İnceleyin!
Hemen Tıklayın!
x

Türban Blog

TESETTÜR BONE NASIL TAKILIR ?

17 Eylül 2019

Günümüzde moda trendleri çok hızlı bir şekilde değişmektedir. Tesettür ürünleri de moda dünyasına hızlı ve renkli bir giriş yapmıştır. Gün geçtikçe yaşam tarzlarına ve modaya uyum sağlayan birbirinden şık ve rahat boneler Aişe Tesettür tarafından sizler için tasarlanmıştır.Değişen moda akımlarıyla birlikte bone artık iç bone kullanımından uzaklaşıp günlük ve abiye kıyafetlerle de kullanabileceğiniz zarif ve pratik hale gelmiştir. Çeşitli kumaş ve renklerle üretilen, tak-çık şeklinde oldukça pratik bonelerle zamandan da tasarruf sağlayacaksınız.

Hazır Türban Modelleri

01 Şubat 2019

Türban kullanan bayanlar için hazır türban kullanmak büyük kolaylık sağlıyor. Bayanların özel bir zaman ayırmak zorunda oldukları türbanlar, artık kolay hazırlanan modellerle oluşturuluyor.

Tesettür Hazır Türban

08 Ocak 2019

Tesettürlü bayanların, hazırlandıkları sırada en çok vakit kaybettikleri alan, tesettür yapmalarıdır. Bazen sayısız kere bozup tekrar yapmak gerekir ki bu oldukça uğraştırıcı ve can sıkıcı bir durumdur. Olmadığı durumlarda oldukça vakit alır ve kişiyi oldukça rahatsız bir durumun içerisine sokar. Bununla da bitmez ve gün içerisinde de rahatsızlık hissi sürüp gider.

Gelin Hazır Türban Modelleri

04 Ocak 2019

Günümüzde değişen şartlar ile birlikte kişiler yoğunluktan dolayı bazı noktalara dikkat etmek konusunda zorluk çekmekte ve en pratik noktalara yönelmektedir. Bunlardan birisi de hazır türbanlardır. 

Türban Modelleri

27 Mayıs 2018

Tarihi kökenine ve uygulamasına dair pek çok farklı bilgiye rastlayabilirsiniz. Kültürel bir zenginlik olarak, başka başka diyarlarda da karşılaşabilirsiniz. Hatta, zaman zaman siyasi tartışmaların odağında bile bulabilirsiniz. Hepsini kendi sahasında bırakarak, biz burada bulunma amacımıza dönelim.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.