Tesettür Mayo Modelleri 2018

Tesettür Mayo Modelleri 2018

07 Aralık 2018

Tesettür mayo modelleri 2018 yılında, geçmiş yıllara nazaran ürün seçeneğini genişletip her kesime ve her bütçeye uygun tarz ürünler çıkarmıştır. Bununla doğru orantıda talep artmıştır. Dini inancı gereği kapalı olduğu için halka açık yerlerde denize giremeyen hanımlar, bu yenilik sayesinde rahatça denize girmeye başlamıştır.

Tam Kapalı Tesettür Mayo

Tam kapalı modeller, dar kesim veya geniş kesim olmak üzere iki çeşitten oluşarak, her türden ihtiyaca hitap etmektedir. Balıkçı yaka modelini bone, sıfır yaka modelini ise başörtüsü ile tamamlayabilirsiniz. Dar kesim modeli, vücut hatlarını belli etmeyen ancak vücudunuz saracak rahatlıkta üretilmiş olup tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlamaktadır. Daha rahat hareket imkanı isteyen hanımlar için de bol kesim modeller mevcuttur. Genellikle alt kısım tek renk ve üstlerinde alt kısma göre daha açık tonlar tercih edilmektedir, ancak tek renk çeşitleri de mevcuttur. Tam tesettür mayo modelleri 2018 yılının yazında, birçok hanım tarafından tercih edilip, memnun kalınmıştır. Aynı zamanda desenli ve farklı renklerdeki mayolar tarzınıza göre beğeninize sunulmuştur.

Yarım Tesettür Mayo

Plaj modasını yakından takip eden hanımların zevklerine hitaben, yoğun miktarda tercih ediliyor. Aynı zamanda su içerisinde rahat hareket imkanı ve kalçaya kadar inen üst kısım tercih sebeplerinden birkaç tanesi. Suyu emmeyen ve sürekli kuru kalan yapısı ile gün içinde değişim yapmanıza gerek bırakmaz. Esnek bir kumaş yapısı olmasıyla birlikte rahat hareket kabiliyeti sağlayıp sizi yormaz. Bu esnek kumaş uzun ömrü sağlayarak, uzun zamanlar boyunca kullanmanıza olanak sağlar. cildinizi komple kapatacağı için, güneşten gelen zararlı ışınlara maruz kalmayıp, ekstra olarak güneş kremi gibi maddeler kullanmanıza gerek kalmaz. Alt kısımda şort veya tayt seçeneği ile rahatlığa göre seçim yapabilirsiniz. Yarım modeller 2018 yılının haziran ayından itibaren, yaz bitene kadar plajlarda göz doldurmuştur.

Desenli Tesettür Mayo

Yaz modasını tatildeyken veya denize girmek istediğiniz zaman da kovalamak istiyorsanız, desenli ürünler tam size göre. Aynı zamanda diğer mayo çeşitleri kadar rahat ve kullanışlıdır. Desenli tesettür mayo modelleri 2018 yılında, özellikle kıyafette konfor arayan hanımlar için tercih sebebi olmuştur. Üzerinde geleneksel motifler veya yazı anlatan desenler bulunan mayolarla hem rahatlığı hem de şıklığı yakalayacaksınız. 

Kolsuz Tesettür Mayo

Kolsuz modeller, özellikle büyük beden tercih eden kadınların beğenisine göre üretilmiştir. Genellikle sıfır yaka mevcuttur, ancak zengin renk ve desen seçeneği ile hanımların en çok tercih ettiği ürünlerden olmuştur.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.