Yeni Sezon Ürünler Dahil 3 Al 2 Öde Kampanyamızı İnceleyin!
Hemen Tıklayın!
x

Tesettür Mayo Blog

Tesettür Mayo Tercihi Neye Göre Belirlenmeli?

15 Ağustos 2019

Tesettür mayo seçiminde kumaş tercihi ve kalitesi en önemli madde olmalı.Tesettür mayonun rahat kullanılabilmesi için belirli hususlarda dikkatli davranılması ve en ideal seçimlerin yapılması gerekir. Aişe Tesettür ailesi olarak üretirken kumaş kalitemize diğer her adımdan daha fazla önem, zaman ve emek harcamaktayız.

Yelekli Haşema Modelleri

17 Mayıs 2019

Moda akımı günlük hayattı şekillendirebildiği gibi son yıllarda plajları da etkilemeye başlamıştır. Yıllar önce kapalı giyinen kadınlar deniz sahillerinden uzak dururken, günümüzde haşemalar sayesinde denize rahatlıkla girebilmeye başladılar ve plajları renklendirdiler. Haşema modelleri farklı tarzlarda yapılmaktadır. Birçok modeli bulunan haşemalar rahat ve kolay kullanım için badi ve tayt üzerine yelekli haşema modelleri kullanılmaktadır. Yelek kullanarak basenlerinizi dizlerinize kadar rahatlıkla örtebilir ve plajda rahat edebilirsiniz. Düz renk badi ve tayt üzerine farklı renk yelek kullanarak iyi bir kombin oluşturabilirsiniz.

Yarım Haşema Modelleri

17 Mayıs 2019

Haşema muhafazakar bayanların yazın denize ve havuza girmek için tercih ettikleri mayo modelleridir. Bu modeller kendi arasında iki guruba ayrılır ve hanımlara büyük rahatlık sağlar. Kapalı bayanların çok fazla tercih ettiği yarım haşema modelleri yarı tesettür mayo olarak sınıflandırılır. Bu modeller sayesinde bütün yaz ister denizde ister havuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tamamen bayanların rahatı düşünülerek tasarlanmış olan modeller gün boyu rahat hareket etmenize olanak sağlar. Likralı olması sebebi ile avantajlı ve rahat kullanım imkanı sunar.

Ucuz Haşema Modelleri

17 Mayıs 2019

Ülkemizde haşema adıyla bilinen tesettür mayo çeşitleri farklı modellerde üretilmeye başlanmıştır. Bu modeller arasında, yarım kapalı, tam kapalı, taytlı haşema, şortlu haşema, yelekli haşema, yapışmayan haşema gibi çok sayıda model bulunmaktadır. Ucuz haşema modelleri bayanların daha fazla ilgi gösterdiği ürünlerdir. Çünkü birçok insan sezonluk kullanmak istediği için ürün seçimlerinde daha ucuz ve ekonomik olmasına özen gösteriyor. Tüm haşema modellerinde farklı fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Tesettür mayo üreticileri sürekli olarak yeni modeller üzerinde çalışarak farklı renkler ve desenler kullanarak yeni ürünleri üretmeye ve piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar.

Tesettür Haşema Modelleri

17 Mayıs 2019

Yaz aylarında deniz ve havuza girmek için tesettürlü bayanların tercih ettiği mayo seçenekleri arasında yer alan haşemalar birçok farklı seçeneklere sahiptir. Tesettür mayo olarak bilinen modeller farklı seçeneklere ve çeşitlere sahip kapalı ve yarı kapalı modelleri ile oldukça fazla seçenekler halinde satılmaktadır. Tesettür haşema modelleri bayanların her ortamda rahatlıkla kullanabilecekleri şık bir görüntüye sahiptir. Deniz, havuz gibi mekanlarda farklı model seçeneklerini kullanarak rahat ve keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Özel kumaş yapısı sayesinde hem kullanışlı hem de vücut hatlarınızı ortaya çıkarmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Taytli Hasema Modelleri

17 Mayıs 2019

Dünyanın birçok ülkesinden insanlar denize girebilmek için ülkemize gelirken, ülkemizdeki kapalı bayanların büyük çoğunluğu denize girememekte. Son yıllarda tesettür mayo ürünlerinin geliştirilmesiyle kapalı bayanlarda denize rahatlıkla girmeye başladılar. Haşema modelleri geliştirilirken taytli hasema modelleri, hem tam kapalı hem de yarım kapalı modeller olarak üretilmeye başlandı. Vücudunun görünmesini istemeyen ve tesettür tarzını benimseyen bayanlar haşema modellerini kullanarak yaz tatillerini deniz kenarında rahatlıkla yapmaya başladılar. Dini inançları gereği elleri ve ayakları haricinde vücut bölümlerinin görünmesini istemeyen bayanlar için haşema modelleri farklı tarzlarda üretilerek hem denize girmeyi kolaylaştırmakta hem de vücudu güneşten korumaktadır.

Tam Kapalı Haşema

17 Mayıs 2019

Tesettür mayo üretici firmaları haşema üretimlerinde genellikle iki model üzerine çalışmalar yapıyorlar. Bunlar tam kapalı haşema ve yarım kapalı haşema modelleridir. Bu modeller bayanlar için tasarlanmaktadır. Erkekler için haşema tasarımları göbek ile diz kapağı arasını örtecek şekilde uzun şort modeli olarak tasarlanmaktadır. Ülkemizde haşema denildiğinde ilk olarak bayanlar akla gelir ve sadece bayanlara has bir ürün olduğu düşünülür. Haşema modelleri, kadın, erkek, çocuk ürünleri olarak hazırlanmaktadır.

Kısa Kollu Haşema

17 Mayıs 2019

Denize girerken rahat edebilmek için kapalı bayanlar tarafından haşema modelleri kullanılmaktadır. İnsanlar yaşam tarzlarına göre haşema modelleri seçimi yaparlar. Kısa kollu haşema modelleri daha çok genç bayanlar tarafından tercih ediliyor. Denize girerken rahat edebilmek için giyilen haşemalar su geçirme özelliği olduğu için kullanımı oldukça rahattır. Tam kapalı modellerde üst bölümlerde uzun tunik modelleri kullanılmaktadır. Yarım kapalı modeller olarak yelekli ya da kısa kollu modeller olarak tasarlanmaktadır.

Haşema Modelleri ve Fiyatları

17 Mayıs 2019

Yaz mevsimlerinde denizin keyfini çıkarmak isteyen muhafazakar bayanlar, günün ve plaj modasına uygun haşema modellerini seçmeye çalışırlar. Tatilde, plaj ve denizde haşema modelleri bayanlara büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Bu nedenle bayanların büyük bir bölümü havalar ısınmaya başladığı bahar aylarında haşema modelleri ve fiyatları hakkında araştırmalar yapmaya başlıyorlar. Online alışveriş sitesinde yeni modelleri ve avantajlı fiyatları görebilir ve inceleyebilirsiniz. Rengarenk ve desenli çeşitleri ile tarzınıza uygun modelleri seçebilirsiniz

Haşema Modelleri ve Fiyatları 2018

17 Mayıs 2019

Bayanlar denize ya da havuza daha rahat girebilmek ve plajlarda basen bölgelerini örtebilmek için çeşitli haşema modellerini kullanmaktadır. Haşema ürünlerin üretilmesiyle birlikte denizlerden uzak duran kapalı giyimli bayanlar haşema modellerini kullanarak denize girmeye ve yüzmeye başladılar. Sürekli gelişen haşema modasında yeni ürünlerin piyasaya çıkması kaçınılmazdır. Haşema modelleri ve fiyatları 2018 yılında kullanılan kumaş türü ve renkli tasarımlara göre belirlenmiştir. Sitemizde bulduğunuz tüm haşema modelleri 2018 fiyatları ile satılmaya devam etmektedir. Modern modelleri sitemizden seçerek kendinizi yaz tatiline hazır edebilirsiniz.

1 2
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.