Tesettür Giyim Blog

Yaz ve Kış Aylarına Özel Tesettür Önerileri

18 Ağustos 2019

Değişen mevsim koşullarına göre kadınların dolaplarındaki kıyafetlerde de bazı değişiklikler oluşmaktadır. Yaz mevsimi biterken dolaptaki cıvıl cıvıl renklerin, çiçekli ve ince kumaşların yerini daha kalın kumaşlara, mont,hırka ve ceketlere, daha sakin renk tonlarına bırakmaktadır. Aynı şekilde yaz mevsiminin gelişiyle birlikte dolapta daha az yer kaplayan ürünler, ışıltılı renkler, incecik çiçek ve böcek desenli kumaşlar olarak dikkat çekmektedir.

Tesettür Kombini Nasıl Yapılır?

16 Ağustos 2019

Her ortamda doğru kombin yapıp şık görünmek hepimizin beklentisi. Fakat yanlış seçimler sizi günün rüküşü de yapabilir. Her ortamın kendine özgü giyim kuralları vardır.Tesettür kombini nasıl yapılır,konusunda başarılı çözümlerin üretilebilmesi için bazı tavsiyelere uyulması oldukça önemlidir.

Spor Tesettür Kombini Oluşturma

04 Ağustos 2019

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen spor tesettür kombini, günlük hayatta bayanlara hem rahatlığın keyfini hem de şıklığın hazzını yaşatır. Spor tesettür klasik tesettüre oranla çok daha konforlu bir hareket imkânı sağlar. Ayrıca çok daha enerjik ve canlı bir imaj sağlarken modern bir görüntü yaratır.

Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

08 Şubat 2019

Genel anlamı ile örtünmek eylemini ifade eden tesettür, yeni bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Muhafazakar yaşam sitilini benimsemiş olan tesettürlü hanımlar her geçen gün sayıca artmaktadır.

Tesettür Eşofman Modelleri

08 Şubat 2019

Sportif şıklığı bir kat daha vurgulayan tesettür eşofman modelleri, şehir hayatının stresinden az da olsa uzaklaşabilmek için yürüyüş yapabileceğiniz gibi, zorlu spor aktivitelerinde de kapüşonlu eşofman modelini tercih edebilirsiniz. 

Tesettür Kombin Modelleri

07 Şubat 2019

Günümüz modasına ayak uydurmaya hızla devam eden tesettür modası; özellikle çalışan bayanlar için mutlak bir değer ifade ediyor.

Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

08 Ocak 2019

Genel anlamı ile örtünmek eylemini ifade eden tesettür, yeni bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Muhafazakar yaşam sitilini benimsemiş olan tesettürlü hanımlar her geçen gün sayıca artmaktadır. Tesettürlü bayanların geleneksel kalıptan çıkmak istemesi sonucu, tesettür modasının yönü değişerek farklı ürünlere olan talep artmıştır. Piyasada oluşan bu talebi değerlendiren genç tasarımcılar tesettür giyime yeni bir yorum ve soluk getirmiştir.

Tesettür Eşofman Modelleri

28 Aralık 2018

Sağlıklı yaşam için yapılan sporlarınızı artık daha konforlu tesettür eşofman modelleri ile yapabilirsiniz. 

2018 Tesettür Tunik Modelleri

28 Aralık 2018

Tesettür giyimin en çok tercih edilen ve en çok kullanılan parçalarından birisi tuniktir. Tunik, tesettür giyim dışında da çok fazla tercih edilen bir üründür, her giyim grubunda çok yer alan ve farklı tarzlarda kullanımına yer verilen bir giyim türüdür.

Genç Tesettür Giyim Modelleri

13 Kasım 2018

Genç, yaşlı her yaşa uygun tesettür giyim kombinleri yapılır. Her zevke göre tasarımlar ve modeller bulunur, aisetesettür.com adresinde aradığınız bütün modelleri bulabilirsiniz. Modellerin renk çeşitliliği ve beden seçenekleri mevcuttur. Kolay alışverişin adresinde çok farklı genç tesettür giyim modelleri bulabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.