Tesettür Giyim Blog

Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

08 Şubat 2019

Genel anlamı ile örtünmek eylemini ifade eden tesettür, yeni bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Muhafazakar yaşam sitilini benimsemiş olan tesettürlü hanımlar her geçen gün sayıca artmaktadır.

Tesettür Eşofman Modelleri

08 Şubat 2019

Sportif şıklığı bir kat daha vurgulayan tesettür eşofman modelleri, şehir hayatının stresinden az da olsa uzaklaşabilmek için yürüyüş yapabileceğiniz gibi, zorlu spor aktivitelerinde de kapüşonlu eşofman modelini tercih edebilirsiniz. 

Tesettür Kombin Modelleri

07 Şubat 2019

Günümüz modasına ayak uydurmaya hızla devam eden tesettür modası; özellikle çalışan bayanlar için mutlak bir değer ifade ediyor.

Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

08 Ocak 2019

Genel anlamı ile örtünmek eylemini ifade eden tesettür, yeni bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Muhafazakar yaşam sitilini benimsemiş olan tesettürlü hanımlar her geçen gün sayıca artmaktadır. Tesettürlü bayanların geleneksel kalıptan çıkmak istemesi sonucu, tesettür modasının yönü değişerek farklı ürünlere olan talep artmıştır. Piyasada oluşan bu talebi değerlendiren genç tasarımcılar tesettür giyime yeni bir yorum ve soluk getirmiştir.

Tesettür Eşofman Modelleri

28 Aralık 2018

Sağlıklı yaşam için yapılan sporlarınızı artık daha konforlu tesettür eşofman modelleri ile yapabilirsiniz. 

2018 Tesettür Tunik Modelleri

28 Aralık 2018

Tesettür giyimin en çok tercih edilen ve en çok kullanılan parçalarından birisi tuniktir. Tunik, tesettür giyim dışında da çok fazla tercih edilen bir üründür, her giyim grubunda çok yer alan ve farklı tarzlarda kullanımına yer verilen bir giyim türüdür.

Genç Tesettür Giyim Modelleri

13 Kasım 2018

Genç, yaşlı her yaşa uygun tesettür giyim kombinleri yapılır. Her zevke göre tasarımlar ve modeller bulunur, aisetesettür.com adresinde aradığınız bütün modelleri bulabilirsiniz. Modellerin renk çeşitliliği ve beden seçenekleri mevcuttur. Kolay alışverişin adresinde çok farklı genç tesettür giyim modelleri bulabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.