Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Serra Pratik Şal

Serra pratik şal son zamanlarda çok moda olan dolama şal bağlama tekniğinin hazır halidir. Şalı defalarca döndürüp katlayarak iğnelerle uğraşmanıza gerek yok. Pratik şalımız sayesinde kapşon kısmını kafanıza takmanız ve uzun kısmı topunuza dolamanız yeterli bu kadar basit.

Şal bağlama teknikleriyle ilgili yüzlerce video var. Saatler harcayarak bunları izleyebilir yada pratik şal konusunda 6 yıllık uzman bir kadroyla çalışan Aişe Tesettürü tercih edebilirsiniz. Aişe tesettür Yotube kanalımızdan tüm pratik şallarımızın kullanım videosunu izleyebilirsiniz. Saniyeler içinde hazır olacaksınız.

Desenli Serra Pratik Şal

Günlük kullanıma uygun olan desenli pratik şalımız hem kayma yapmaz hemde rahat kullanım sağlar.

Çiçekli Serra Pratik Şal

Kadınların gözdesi olan çiçek aksesuarını şallarımızda kullanmasak olmazdı. Özel günlerinizde kullanabileceğiniz aksesuarlı şallarımız sizler özel üretildi. Bazı modellerde çıkartılabilir aksesuarlar kullanılmıştır. Bu sayede ister günlük isterseniz de abiye şal olarak kullanabilirsiniz.

Çiçekli şal modelleri, Abiye şal modelleri , İşlemeli şal modelleri en çok tercih edilen yeni sezon şal modelleri arasında yer almaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.