Yeni Sezon Ürünler Dahil 3 Al 2 Öde Kampanyamızı İnceleyin!
Hemen Tıklayın!
x
Kış Aylarında Tercih Edilecek Tesettür Tunik Modelleri

Kış Aylarında Tercih Edilecek Tesettür Tunik Modelleri

24 Eylül 2019

Kış sezonunun yaklaştığı bugünlerde kış aylarında tercih edilecek tesettür tunik modelleri ortaya çıkmaya başladı. Özellikle kış soğuklarında açık havada tercih edilen tesettür kombinleri herkesin merak ettiği konular arasında yer alır.

Kışlık kazakların, hırkaların, montların, eteklerin, pantolonların ve şalların nasıl bir araya getirilmesi gerektiği ile ilgili birçok konu gündemi doldurmaktadır. Bu nedenle en çok tercih edilecek olan modellerin ve kombinlerin bilinmesi, şıklığa giden yolda ilk adım olarak görülmelidir.

Kış Aylarının Favori Renkleri Neler Olacak

Soğuk kış günlerinde oluşturulacak olan tesettür tunik modellerinde en çok sevilen renkler arasında buz mavisi ve tonları yer alır. Genellikle kot pantolonlarda tercih edilen bu renk, nostaljik giyimin vazgeçilmezleri arasındadır.

Neon renklerinin göz alıcılığı da unutulmamalıdır. Özellikle uzun tuniklerde, hırkalarda, trikolarda ve eteklerde sıklıkla tercih edilen neon, kış mevsiminin en ideal renklerinden biridir.

Kahverengi tonları, koyu yeşil, mor ve tonları, bordo ve siyah renkleri de kış aylarında tercih edilecek renklerin başında gelir. Tesettür tunik kombinleri oluşturulurken bu trend renklerin en iyi şekilde kullanılması ve doğru renklerle bir araya getirilmesi gerekir.

Kış Kombinlerinde Kazak Kullanımı

Kış kombinleri içerisinde kazağın yeri oldukça önemlidir. Bu nedenle kazakların en doğru şekilde diğer kıyafetlerle kombin edilmesi gerekir. Örneğin; klasik bir buz mavisi kot üzerine kalın örgülü bordo bir kazak tercih edilebilir. Kış soğuklarında kullanılacak olan eldivenlerin deri olması hem şık bir görünüm yaratır hem de soğuktan koruyucu özelliği olması nedeniyle avantaj sağlar. Tarzın en ideal hale gelmesi için tercih edilen bot, çanta ve kemer gibi detayların hareketlendirici özellikte olması gerekir.

Aynı zamanda koyu yeşil bir kazağın altına kış aylarının favorisi olan ekose etek giyilebilir. Deri eldivenler ve çizmeler ile bütünlük kazanan kombin, turuncu detaylı şal ile hareketli hale getirilebilir.

Kışlık kazaklarla birçok farklı kombin yapılabilir. Önemli olan doğru renklerin ve modellerin bir araya getirilmesidir. Ayrıca kış aylarının en gözde ürünü olan deri kıyafetler ve aksesuarlar, yine tercih edilen modeller arasındadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.