Haşema Fiyatları Ucuz

Haşema Fiyatları Ucuz

17 Mayıs 2019

Haşema Modelleri ve Fiyatları

İslam dininde erkek ve bayanlar için sürekli örtülü kalması geren vücut bölgeleri belirtilmiştir. Erkekler için göbek ile diz kapağı arası kapalı olması gerektiği için erkek haşemaları uzun şort şeklinde tasarlanmıştır. Bayanlar için el, ayak ve yüz haricinde tüm bölgenin kapalı olması gerekiyor. Bu hassasiyet göz önünde bulundurularak haşema modelleri tam kapalı olarak üretilmektedir. Bayanlar günlük kıyafet gibi giyerler ve bu kıyafetlerinin su tutmaz özellikleri sayesinde denize rahatlıkla girebilirler. Haşema fiyatları ucuz olmasına dikkat edilir. Birçok kişi sezonluk kullanacağı için fazla para vermek istemez ve ucuz olanını seçmeye çalışır.

Tam ve Yarı Kapalı Haşemalar

Haşema giysileri esnek ve özel kumaştan üretilmektedir. Su tutmama, su geçirme özelliğinden dolayı denizde rahat yüzme sağlamakta, yüzmeyi engellememektedir. Kullanılan kumaşların hızlı kuruma özelliği olduğundan vücuda yapışmaz ve vücut şekillerini belli etmez. Haşema modelleri tam kapalı ve yarım kapalı olarak tasarlanır. Tam kapalı modellerde uzun üstlük ve uzun tayt modelleri kullanılır. Yarım kapalı modellerde ise askılı ya da kısa kollu badi, dize kadar kısa tayt ve basenleri örtecek şekilde uzun etekli üstlükler kullanılmaktadır. Tüm modellerin seçiminde haşema fiyatları ucuz olsun istiyorsanız sitemizi takip etmelisiniz.

Uygun Fiyata Haşema

Sitemiz ürün kategorileri bölümümüzde haşema modellerimizi bulabilirsiniz. Ürünlerimiz arasında erkek haşema modelleri, çocuk haşemaları ve bayanlar için tüm haşema modelleri yer almaktadır. Ayrıca haşema fiyatları ucuz olmasına dikkat ediyoruz ve isteyen herkesin rahatlıkla satın almasını sağlıyoruz. Tesettür mayo ürünlerini insanlar denize ve havuza girerken kullandıkları için özellikle bayanlar her yılın modası olan renk ve ürünlerini kullanmak istemektedir. Bunun için her yıl değiştirmek isteyeceği haşema ürünleri için fazla ödeme yapmak istememekte ve uygun fiyatlı olanları seçmeye çalışmaktadır.

Haşema Seçimi

Haşema seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bayanlar vücutları belli olmaması için büyük beden ürün seçmeye çalışırlar. Beden ölçünüzden büyük olan haşemalar denizde yüzmenizi engelleyecek ve sizi rahatsız edecektir. Bu nedenle beden ölçünüze uygun olanını seçmek önemlidir. Seçim yaparken kumaş yapısına dikkat edilmelidir. Kumaşın esnek, su tutmayan, hava geçiren, çabuk kuruyabilen özellikte olması gerekir. Çabuk kuruyan kumaş vücuda yapışmayacak ve rahatsız etmeyecektir.

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.