Haşema Fabrika Satış Mağazası

Haşema Fabrika Satış Mağazası

17 Mayıs 2019

Haşema Modelleri ve Renkleri

Haşema ürünleri kapalı bayanların tercih edeceği tarzlarda hazırlanmıştır. Modelleri geliştirirken tam kapalı modeller ve yarım kapalı modeller olarak çeşitlendirmekteyiz. Tüm modellerimizde farklı renk seçenekleri kullanarak daha şık ürünlerin ortaya çıkmasını ve sizlerin plajlarda daha şık olmasını istiyoruz. Haşema fabrika stış mağazası bölümümüzde giyim tarzınıza uygun olan modelleri bulabilirsiniz.

İsteyen müşterilerimiz farklı haşema modelleri alarak, farklı renklerle kendilerine şık bir kombin yapabilirler. Tüm giyim modası her yıl değiştiği gibi haşema modası da değişebilmektedir. Bizler farklı renkleri kullanarak modern tarzlar oluşturuyoruz. İlk başlarda koyu ve düz renkler kullanılırken, günümüzde, tüm renkleri ve desenleri kullanmaya çalışıyoruz. Ürün seçimlerinizde sezon modasına uygun renk ve desenleri seçerek kendinizi daha şık yapabilirsiniz.

Güneşe Karşı Haşema

Hemen hemen hepimiz yaz gelse de doyasıya güneşlensek diye bekleriz. Ancak yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından tenimizi korumak için birçok çaba içerisine gireriz. Kimi insanlar çeşitli güneş kremleri kullanırken, tesettür giyinen bayanlar, haşemaları sayesinde kreme gerek kalmadan kendilerini güneşten korumuş olurlar. Haşema fabrika satış mağazası olarak sizlerin vücutlarını en iyi şekilde örtecek ve güneşten koruyacak ürünleri satıyoruz. Haşema kullanımının pratikliğini gören birçok bayan tesettür giyim kullanmasa da denizde haşema ürünlerini kullanabilmektedir.

Tam Kapalı Modeller

Haşema fabrika satış mağazası hizmetleri verdiğimiz için ürünlerimiz arasında tam kapalı haşema modelleri ve yarım kapalı haşema modellerinin tamamı yer almaktadır. Tam kapalı haşema modellerimizi kullandığınızda sadece el, ayak ve yüz bölümünüz açık kalır. Başınızı kapatabilmek için bone ya da eşarp modelleri vardır. Denizde yüzerken boyun bölümünün açılmaması için kapüşonlu modellerimiz rahat etmenizi sağlayacaktır. Denizde rahat yüzebilmek için bedeninize uygun ölçüde haşema almanız, kollarınızı ve bacaklarınızı sıkmamasına dikkat etmeniz gerekir.

Kumaş Yapıları

Haşema modellerinin tamamında, su tutmayan, çabuk kuruyan, vücuda yapışmayan ve halk arasında paraşüt kumaşı denilen esnek ve kaliteli kumaş türleri kullanılmaktadır. Tesettüre önem veren bayanlar denizden çıktıklarında giysilerinin vücutlarına yapışmasını istemezler. Haşema modellerimizin tamamında bu özelliğe sahip kumaşlar kullanılmaktadır. Kumaşların esnek yapıda olması yüzerken rahat hareket etmeyi sağlamaktadır. Kullanmış olduğunuz tüm haşema modellerini uzun süre kullanabilmek ve ürünün kullanım ömrünü uzatabilmek için gün sonunda yıkayarak denizin tuzlu suyundan arındırmalısınız.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.