Yeni Sezon Ürünler Dahil 3 Al 2 Öde Kampanyamızı İnceleyin!
Hemen Tıklayın!
x
Bone Şal Modelleri ve Fiyatları

Bone Şal Modelleri ve Fiyatları

27 Mayıs 2018

Yeni sezon Bone Şal modelleri ve Fiyatları kalite ve renk renk desen desen modelleriyle Aişe tesettürde. Artık neredeyse tüm hanımların kullandığı bone şallar hem pratikliğiyle hem birçok şal bağlama tekniğiyle son zamanın trendi olmayı başardı. Sizde bone şal kullanmaya yeni başlayacaksanız önce Aişe Tesettüre uğrayın. Bone şal modellerine yeni bir tarz getiren Aişe Tesettürde abiye , günlük, spor, koton, desenli gibi bir çok bone şal modelleri bulabilirsiniz.

Bone Şal Modelleri Ve Fiyatları Aişe Tesettür Kalitesiyle Sizlerle!!

Başörtüsü kullanan tesettürlü hanımlar başörtülerinin kayma ihtimaline karşı başörtülerinin iç kısmına bone denilen penye kumaştan üretilen bir aparat takmak zorundadır. Aişe tesettür iki ayrı işlemi ortadan kaldırmış bone şal dediğimiz tek örtüş de ikisininde örtülebildiği bir ürün tasarlamıştır.

Bone Şal Modelleri Ve Fiyatları Nelerdir ?

Her alana uygun kullanabileceğiniz  şal modelleri vardır. Düğün, nişan ve özel davetler  için abiye payet işlemeli nakışlı taş işlemeli sarkaçlı şal günlük kullanım için kışlık şal, desenli şifon şal, pamuklu şal üretilmektedir. Şal kullanırken en önemli detay  bir şal ile çok farklı modeller elde edilebiliyor olmasıdır bone şalın uç kısımları göğüs hizasına dökülerek bir model arkaya tek ucu ile dolama model ve her iki ucu arkaya başa dolanarak tamamen bone sekliyle modeller yapılabilmektedir. Bone şal da sarkaç  kullanımı payet işlemesi ve kışlık bone şal modelleri seçenekleri sadece aişe tesettürde mevcuttur en çok satılan beğenilen grup payetli şal, yaldız desenli şal, kışlık şal ve sarkaçlı şaldır. Bunun dışında taşlı, şifon, desenli ve koton modellerimizde bulunmaktadır. 49 tlden başlayan uygun fiyatlarıyla Aişe Tesettürde tüm bone şalları temin edebilirsiniz.

Aişe tesettür için üretilen özel şallardan imal edilmiştir muadili yoktur. Hızlı kargo , kapıda ödeme seçeneği, kredi kartına taksit, iade veya değişim , Yurtdışı kargo gönderimi seçenekleriyle Aişe Tesettürde. Tüm modellerimizi görmeden karar veremeyin !!!

payetli bone şal modelleri ve fiyatları füme bone şal modelleri ve fiyatları sarı bone şal modelleri ve fiyatları 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.