2018-2019 Tesettür Mayo Modelleri Aişe Tesettür Farkı İle Sizlerle!

2018-2019 Tesettür Mayo Modelleri Aişe Tesettür Farkı İle Sizlerle!

09 Kasım 2018

Ülkemiz İslami bir ülke olduğundan dolayı muhafazakâr kadınlar yaz aylarında tatile gittikleri zaman denize girmek için mayolar tercih etmektedir. 2018 tesettür mayo modelleri birçok renge ve modele sahiptir. 

Muhafazakâr kadınların denize ve havuza girmek için olmazsa olmazı olan mayolar sayesin de muhafazakâr kadınlar kendi isteklerine göre sıfır kollu, yarım kollu, tam kollu, diz boyu ve tam boy gibi birçok modeli bulunmaktadır. Muhafazakâr kadınların kullandığı mayolar tasarımı ve kumaşı sayesinde kullanıcı için oldukça şık bir görünüme ve rahat bir kullanıma sahiptir. Bu sebepten dolayı2018 tesettür mayo modelleri istediğiniz ortamda rahatça kullanabilirsiniz.

2018 Yarı Kapalı Tesettür Mayo Modelleri

Günümüzde mayo modelleri iki faklı guruba ayrılmaktadır. Bu guruplar ise yarı kapalı mayo modelleri ve tam kapalı mayo modelleri olarak adlandırılmaktadır. Yarım kapalı mayo modelleri kullanan kişi suyun içinde daha rahat edebilmesi amacı ile alt kısmı diz bölgesinden kesilmekte ve üst kısmı da dirseklerden kesilerek yarım kollu hale getirilmektedir. Bu sayede kullanıcı suyun içerisinde yüzerken kollarını ve bacaklarını daha rahat bir şekilde kullana bilmektedir. Bunların yanı sıra yarım kapalı mayo modellerinde likralı kumaş kullanıldığından dolayı kullanım sırasında ekstra bir rahatlık sağlamaktadır. Ayrıca yarım kapalı mayo modellerin de üst kısım ise kalçaya kadar uzanmaktadır.

2018 Tam Kapalı Tesettür Mayo Modelleri

Balıkçı yakaya sahip olan tam kapalı mayo modelleri de oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. 2018 tesettür mayo modellerien çok tercih edilen mayo modeli olan tam kapalı mayo modelleri dar ve bol modelleri ile iki ayrı seçeneği bulunmaktadır. Tam kapalı mayo modellerinde boyun bölgesi ise eşarp şeklinde tasarlanmış olup bone takıldığında tam olarak kapanmaktadır. Tam kapalı dar mayo modellerinde ise ayak bilekleri lastikli olmasının yanı sıra üst kısmı da vücut hatlarını belirgin bir şekilde göstermemesi amacı ile yelek tarzında tasarlanmıştır. Bunların yanı sıra tam kapalı mayo modellerin de üst ve alt kısım tek renk olduğu gibi isteğe bağlı olarak ayrı ayrı renk modelleri de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra tam kapalı mayo modellerinde de suyun içerisinde kişinin rahat bir şekilde hareket etmesi sağlaya bilmek amacı ile yapımında likralı kumaşlar kullanılmaktadır.

Tesettür Mayo Kullanımı

Giyinmesi ve çıkarması oldukça kolaydır. Yalnız kullanmış olduğunuzu modellere göre giyinmesi ve çıkarması değişiklik göstermektedir. Yarım kapalı ve tam kapalı mayo modelleri ön kısmından fermuarlı olduğundan dolayı giyimi ve çıkarımı oldukça kolaydır. Bunların yanı sıra kumaş yapılarının suyu tutmama özelliği sayesinden üzerinizde veya çıkarmanız durumunda çok hızlı bir şekilde kurumaktadır. Bu sayede denizden, havuzdan veya normal yıkama işleminden sonra kısa bir süre içerisinde kuruyarak yeniden kullanıma hazır hale gelmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.